Hoćete li se manje voziti zbog poskupljenja goriva ?

Hoćete li se manje voziti zbog poskupljenja goriva ?

Ho?ete li se manje voziti zbog poskupljenja goriva?

  • Da, ovo je nepodnošljivo

    Votes: 52 40,3%
  • Ne, još uvijek je podnošljivo

    Votes: 62 48,1%
  • Kupujem biciklo

    Votes: 15 11,6%

  • Total voters
    129
Član
Svjedoci smo stalnih i nenormalnih poskupljenja goriva ( već imamo i temu na forumu o tome ), pa da vidimo kako vi podnosite ova poskupljenja?

Hoćete li se manje voziti?
 
Legend
Glasao sam da je podnosljivo, jer sam prvo ja govorio kad skoci preko 2.50 da se necu vozit (kad je gorivo skocilo na 2.75) i vozao sam se..
Kod nas je mentalitet takav, da imas cenera za gorivo, marku za kafu i dvije za cigare i sretan si..

tako da ni ovo poskupljenje nece uticati na saobracaj.. opet ce biti udesa, opet ce biti guzvi, opet ce se sipati ;)
 
Član
Ko mora,vozit ce...sto se tice onog vozikanja bezveze,to sam odavno smanjio,pogotovo s dzipom,jer trosi 10-tak litara...
 
Član
Iskreno, ne vozam se više uopšte, samo ako baš imam potrebu. Imam bajk, a imam i đona na patikama još.
 
Član
vozim samo kad bas moram, imam studentsku kartu pa mi je dosta isplativije tako se vozati.. ajd bar ce grad biti cisitiji:D
 
Član
Normalno da cu se voziti sta bi drugo trebao...to je kao da kazes ako tene poskupe jos za 10 maraka odbijam vise hodati... :lol:
 
Član
a posto odustajem od daljeg cuniranja i dalje ce se vozit, manje nece sigurno... nece se gewinde i jos neke stvari uzimat heh... naravno, prije se po gradu daleko vise nepotrebno vozalo, sada je to nesto smanjeno

zato stiskanja i saltanje u manju na otvorenoj, pogotovo uzbrdo, a naravno ne ide fobia, ali ima zvuk :D nema ni toga vise, rijetko skroz.. stoja i plafon, te lagano

ali bit ce obrnut raspored u garazi, stavit bajk ispred auta, tj. odmah do vrata da se lakse moze iznijet...
 
Član
vozati jos malo, dok se moze izdrzati.. kad dodje na 3KM onda umanjiti.... a do tad, jbg usparat ce se nekako :cool:
 
onaj ko mora vozit ce a onaj sto nemora nece ni vozit
ja ugradio plin u obe vozilice a i ako se obnovi vozni park iskljucivo dolazi benzinjara da i u nju moze uletit plin jedino ako sad hajvani ne poskupe i plin na 2KM ni to me nebi cudilo jer u nasoj drzavi je sve moguce
 
Početnik
Ako bude preko 3KM ugradim plin i vozi jbg kad se vrati na normalnu cjenu (nikad) prebacim na benzin jbg :123:
 
Sranje, nisam vozio evo mjesec dana, vozacka oduzeta i to i necu jos mjesec jer radim auto, vjerujem da ce to jos poskupit i ne znam kako cu uopste uzivat u autu. Ovih zadnji par mjeseci predjem jedva 30 km za 10 marki, em zima, pa torsi vise, em poskupilo gorivo, em i Honda kenja haman pa povecala potrosnju. Prije sam mogao ladno 50 km gradske prec za tog cenera i bilo je milina, sta sam krugova profurao kroz grad po gasom, a sad kafa sa ekipom, 3-4 kruga kroz grad i ode cener, sranje

vozit cu naravno, auto mi i jes samo za zajebancicu, al daleeeko manje ce da se fura, ne moze se natankat jbt, treba 300 maraka mjesecno za gorivo da bi se eto tek toliko gotivio
 
Top