Hoće da mi oduzmu dozvolu zbog kako kažu službene zabilješke?

Hoće da mi oduzmu dozvolu zbog kako kažu službene zabilješke?

Član
Hajmo proteste organizovat, ljudi moji ovo se ne može izdržat. Svaki dan kazna, otkad se zadnja bočna stakla zatamnjena 30% kažnjavaju, evo meni sad napisali. Vele os 2013 nijedno ne smije bit' zatamnjeno.
Joj bracika, imamo mi mnogo bitnijih stvari zbog kojih bi trebali izaci na proteste, pa niko ne izlazi... Svi sute i trpe, tako da sumnjam da ce ti neko zbog folija izaci na proteste :D
 
Član
Clan 203
(1) Vozila u saobraćaju na putu moraju da ispunjavaju propisane uslove u pogledu dimenzija, ukupne
mase i osovinskog opterećenja , zaštite čovjekove okoline, kao i da imaju ispravne propisane uređaje
i opremu

Clan 238,
St.(1) Novčanom kaznom od 40,00 KM kazniće se za prekršaj:
Tacka 38) vozač koji u saobraćaju na putu upravlja vozilom koje nema ispravne propisane uređaj e i opremu osim
uređaja za upravljanje, uređaja za zaustavljanje, uređaja za spajanje vučnog i priključnog vozila, tahografa
i pneumatika ( član 203. stav (1));

Toliko je to upsteno da oni mogu pisati sve kazne na ovaj zakon.
 
Član
Clan 203
(1) Vozila u saobraćaju na putu moraju da ispunjavaju propisane uslove u pogledu dimenzija, ukupne
mase i osovinskog opterećenja , zaštite čovjekove okoline, kao i da imaju ispravne propisane uređaje
i opremu

Clan 238,
St.(1) Novčanom kaznom od 40,00 KM kazniće se za prekršaj:
Tacka 38) vozač koji u saobraćaju na putu upravlja vozilom koje nema ispravne propisane uređaj e i opremu osim
uređaja za upravljanje, uređaja za zaustavljanje, uređaja za spajanje vučnog i priključnog vozila, tahografa
i pneumatika ( član 203. stav (1));

Toliko je to upsteno da oni mogu pisati sve kazne na ovaj zakon.
Nisam pametan, ovo mi je prvi put da me za to kažnjavaju, inače nema za šta nisu. Uz to mi je nabio i buku i još što šta. Šta mi mogu ako otkriju da imam plin koji nije upisan, koliko sam vidio po njihovim reakcijama noću ne mogu ništa, nego ti napišu za pojas i slično.
 
Ja bih platio pola cijene dok jos imam vremena i ubuduce odmah njima reci ne prihvatam kaznu hocu na sud ako si siguran da te bez razloga kaznjavaju.
Jer kako ces ti sad na sud ici radi opreme?
Do rocista ti mozes svu opremu kupiti ili posuditi i staviti u auto,ne kontam na koji nacin to dokazati sad :confused:
 
Član
Ma svako ima svoje. Ja ne bih placao. Ispade sad napise mi nema opreme a ovamo clan o brzini il pojasu, pa ko tu pusi :D
 
Top