HITNO! Struja, masa ili spoj.

HITNO! Struja, masa ili spoj.

Maloprije vozim i parkiram se a upaljenim autom i kako sam kreno da se uključim u saobraćaj pritisnem kočnicu i ksenoni mi oslabiše, ugasi mi se servo, restartuje mi se bord i popale se lampice. To se desilo 3 puta u nekih minutu - dvije. Ugasio sam auto i bilo je ok ali mi ne puše klima iako svijetli i sve funkcije rade. Svjetla ostanu svijetliti i kad izvadim ključ. Auto je clio ph2 1.6 16v. Smijem li voziti par kilometara včrs, sutra ću odmah do majstora.
 
Član
Mozes li skinut klemu s akua pa ponovo vrati, vidi sta ce se desit. drugu su na laguni tako ostala upaljena svjetla, spalilo mu je karticu za paljenje, fabricki si bili xenoni, nikad nisu skontali sta se desilo
 
Član
Moze biti i altenator da je skikno...probio....neki potrosac takodje moguce da zeza...jesi gledo jel imas remen na altenatoru
 
Nisam druže niti šta gledao niti šta dirao jer je bio mrak, osim što sam skino kleme. Ne bih svakako da diram jer nisam stručan oko struje, prepustiću to stručnjaku. Negdje ima spoj definitivno jer kada ugasim auto i izvadim ključ farove i dalje svijetle.
 
Top