HHO PROBLEMI

HHO PROBLEMI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

kvt

Član
GOSPODO JA SAM NOVI MUCENIK HHO GENERACIJE:
-HHO generator 316 ss 11 ploca -nnnn+nnnn-
-Katalizator NAOH 50 gr. na 1L rastvora vode i NAOH
-Proizvodnja HHO plina 0,6-0.75 L/min na cca 5 A (hladan ) kad ugrije vuce oko 8-10 A
-Efie uredjaj prvi sa NE555 (ima odlicnu sinusoidu sa frekvencom od 1.1 Hz) auto radi u leru besprekorno mirno 640 o/min i vuce kao konj.
-Efie drugi uredjaj sa 1.5 V baterijom -auto nemirno radi ali vuce kao konj
-Ubacio MAP varalicu -auto trokira ,nemogu podesiti
U SVIM OVIM SLUCAJEVIMA POTROSNJA GORIVA MI SE POVECALA NAZALOST ZA +1L/100 Km -POLUDECU
POCEO SAM DA LUTAM SA PODESAVANJEM JEDNOSTAVNO -LOST IN SPACE , DODJE MI DA SVE OVO BACIM I VRATIM STARI REZIM SAMO BENZIN , AL MI NESTO NEDA MIRA MORAM USPIJETI.
LEPOTA JE KAD SRTISNEM PAPUCU ZA GAS POVUCE KAO LUD.
AUTO VW GOLF3 1.6CL 55KW BENZINAC MPI .
MOLIM VAS POMOOOOOOOOC , MUCIM SE VEC 3 MJESECI A REZULTATI =0 NEMA USTEDE GORIVA.
 
Administrator
http://www.bhtuning.com/za-nove-clanove-t-18319.html
a potrazi temu na forumu sa slicnim nazivom pa tamo mozes pitati sta te muci.


Dobro dosao;)
 
dobro dosao na forum, ali nikoga kompetentnog neces naci da ti odgovori oko tvog problema jer je ovdje taj nacin dobijanja gasa jos uvijek podlozan ismijavanju i nevjerici, kao sto i mozes vidjeti iz prvog odgovora na tvoju temu.....

imas veliki broj HHO foruma na kojima ce ti se pomoci kako da sve to podesis i da radi kao sat, a ako ne uspijes sam idi kod nekoga ko se bavi time i da ti to fino ustima, ima sitnica na koje se mora paziti dosta, narocito varalice
 
Član
Vidim da si na ovom forumu autodijagnostika.biz FORUM,budi strpljiv ,netko će ti dati savjet,momci hoće drage volje pomoći.Inače na benzincima je teško dobiti uštedu,vjerovatno ti treba 5n jer ti radi previše maglice pa ti je slabija kvaliteta plina.Koliko sam vidio najbolja varijanta je 19 plata sa 5n,uvodnice gore
 
Administrator
zen_3dom je napisao(la):
dobro dosao na forum, ali nikoga kompetentnog neces naci da ti odgovori oko tvog problema jer je ovdje taj nacin dobijanja gasa jos uvijek podlozan ismijavanju i nevjerici, kao sto i mozes vidjeti iz prvog odgovora na tvoju temu.....

imas veliki broj HHO foruma na kojima ce ti se pomoci kako da sve to podesis i da radi kao sat, a ako ne uspijes sam idi kod nekoga ko se bavi time i da ti to fino ustima, ima sitnica na koje se mora paziti dosta, narocito varalice

Šta to fali mom odgovoru na ovo njegovo pitanje? Tebi možda smeta što sam momku rekao da se predstavi a da svoje pitanje može postaviti u drugoj temi?

Stvarno ne vidim svrhu tvog komentara na moj post!
 
Član
Pozz i dd na forum,nadam se da ces nac nekog ko ti moze pomoci,ima ovdje svakakvih strucnjaka :)

zen_3dom glup ti post stvarno ja nevidim sta je to pioneer lose rekao u prvom postu,osim toga na forumu je se duzan svak prestaviti po pravilima ja pa i peti deseti :) ;) peace
 
Član
Dobro došao nadam se da ćeš naći odgovor na pitanje .

Prjedlog : Kada pišeš post nemoj pisati sve VELIKIM SLOVIMA da bi bilo preglednije ;) Poz
 
@pioneer & boost666, prvi post uopste nije bio pioneerov kada sam ja komentariosa temu, tako da bespotrebno napadate, a to sto se neko od moderatora / admina zeza i brise postove tudje ja ne mogu uticati, tako da prije napadanja obratite paznju na temu sta je bilo, a i ti si pioneer modao vidjeti da je neko prije tebe dao komentar kada si odgovarao na temu,,,,

a to da se trebaju postovati pravila foruma, jbg, tu su moderatori i admini koji se o tome "brinu" ;);)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top