HELP! Treba mi pomoc od ljudi iz Visokog

HELP! Treba mi pomoc od ljudi iz Visokog

Član
Imam jedan problem,
momak ,kojeg ja do sada nisam nikada vidio, nit' znam kako izgleda, me je izradio za neke pare.
u pitanju je oko 200KM, ja sam njemu platio narucene dijelove za motor, da bi on meni poslao sasvim neke trece dijelove u paketicu,
jedno vrijeme sam ga zvao pa je uvijek imao neke izgovore, pa da ce spremit prave dijelove kao nije problem, itd..
medjutim vec duzi vremenski period nista od toga nije bilo i ja sam nabavio dijelove koji meni trebaju, ja sad' hocu da njemu vratim ovo smece sto mi je poslao u paketu, i da uzmem svoje novce.

Momak se nalazi u Visokom, navodno bavi se opravkom skutera i motora,
zove se Anel Botic, a ulica je Iznad Duvara 32. barem sam tu adresu dobio brzom postom..
Meni treba pomoc od ljudi iz Visokog, da mi kazu gdje se tacno u Visokom nalazi daj momak, jer znam da ima i stan na nekoj drugoj lokaciji..
Mogu o njemu bilo kakve informacije.
I unaprijed vam HVALA, iako je to malo duza prica, al' trebalo bi mi 2 stranice da sve ispricam, zato sam preskocio nebitne detalje..
 
Član
drug,meni to skroz nepoznato prezime a i ulica...javi se i clanu addo mozda on znadne sta? Ako ja mognem pomoc sta nie frke,ako zatreba sta javi...

a to ti je opomena,placas tek kad dobijes proizvod..il pouzecu, ha ya
 
Član
a znam, na greskama se uci kad te klepi po glavi, jbg, taj lik je u Visokom koliko ja znam, znaci Anel Botić, za ulicu ne mogu garantovat mozda nije ispravna, ali kazem pisala je ta adresa na posiljci.
nema problema drug tebi hvala a evo pricekat cu ja i clana addu, pa mozda on nesto vise zna... meni samo treba informacija gdje ja njega mogu naci,kad ga nadjem lakko cu ja s njim... broj mob. mu je 061/084-119 bio je dostupan stalno na taj broj, u zadnjih 15-ak dana je nedostupan...
ma kako god bilo, ja mu ih halalit necu...
 
Član
heheheheh drug moj, i ja sam prvo citav net prevrno naopacke pa onda ovdje temu postavio, ja predpostavljam da jeste ,jer isto ime i prezime ,a ima i ovaj motor ,sinoc sam dodao u raju na fb, pa cemo vidjet....a ti ako mozes sta provjerit', provjeri samo da mi je saznat dje zivi i kako izgleda lik, da mu idem u kucu direkt, ima u kuci stvari za 200Km ako nema para..
 

MTR

Član
ma ja kakav sam , raskovo bi ga , jebo majku svakakih prevaranata , samo da ti ga je nac
 
Član
@ MTR , ArminM
takav danas dunjaluk, niko nece motiku u ruku pa zaradit hljeba, svak bi para na guzove, al neces na meni sine dragi, mozda misli covjek da cu mu halalit.
ma samo da mi ga je nac, ili bi odnio 200KM, ili iz kuce bi potovario, svakako idem s caddy-jem samo dok adresu saznam.
 
Član
i povedi par jarana, u slucaju da pregovori ne budu tekli bas kako je planirano, pa da malo podmazu ;)

PS: ako mislis da je onaj sto je gore sa FB-a link, vidjoh da ga jedna kolegica sa faxa koja je inace iz visokog ima u raji, pa mogu pitati da li zna gdje taj zivi... ;)
 
Član
slusaj tog momka znam dorbo momak je posten mozda je nesto pogresijo i adresa je tacna farbao sam mu par puta motore
ako ti kako ja mogu pomoc reci a i sad je on tu na toj adresi i pravi motore tu u toj ulicii ako treba ja cu ti dati broj njegov nije problem pa se dogovorite da se pricat snjim znaci ako ja sta mogu pomoc reci mogu mu i ja prenjeti pozdrav
 
Član
@ emir_89
drug hvala sto si se ponudio,ali evo kolega tica je rekao da je to ta adresa kao sto i ja imam,
a sto se tice toga najlakse je povesti par jarana, sve probam fino rijesiti sto se moze fino rijesiti ,a sto ne moze uvijek ima nacina da se rijesi :icon_smile:

@ tica
meni se ispocetka cinio posten, ali da me vukao za dijelove skoro godinu ipo dana, i na kraju sam dobio dijelove iz Novog Sada bez problema, a mene sad interesuje novac, necu ja suditi kakav je ko, ako ga ti bolje poznajes i tvrdis tako za njega moguce je da je tako, ali nije ni malo fer i korektan, zna sta mi je duzan ostao i nije se udostojio za toliko vremena da me zovne , ja sam zvao skoro svaki drugi dan... zato je i meni svega preko glave...

tebi od srca hvala sto si se ponudio na pomoci, evo vidicu sta cu rijesiti, ako mi budes mogao nekako pomoci ja cu ti se obratiti,ovaj broj koji ja imam trenutno je stalno nedostupan, ja nemam drugog njegovog broja...ukoliko ti imas,ako ti nije problem da mi posaljes ....
pozdrav!
 
Top