...:::Hello:::...

...:::Hello:::...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav za sve clanove, ja se zovem Bojan iz Prijedora sam! Vozim Mazdu 626 1995 godiste 2.0 compresor... Takodje posedujem golfa 2 GTD! Sminkanje auta volim ne sada nesto preterano ali mi se svidja i volim sredit svoj auto. Uglavnom kada to radim uvek u umerenim granicama ne volim kic i sto bi nas narod rekao nadjikano. Za sebe ne bih mogao reci da znam nesto budziti ali znam oko elektronike sto mi je i zanimanje.
 
Član
Hallo Zoro.. Dobro dosao, fino je vidjeti jos jednu MAZDU :D

momci ovdje ce sigurno doci sa: baci koju sliku ^^
pa hajde... baci *g*
 
Član
Haj dobro, evo i slika! Inace od sredjivanja sam nabacio feluge naravno stavio sam 14 jer mi je jako bitna udobnost auta cesto idem na put sa njim! Danas sam bas kupio zadnji lonac to cete vidjet sutra na novim slikama... Ah da uradio sam i prednji branik malo drugacije nego original i dodao mrezicu u njega... Ubacio sam i ksenone alarm, skratio rucicu menjaca za 2 centa. Nabacio sam airbag jer to taj auto nije imao, ja sam ga ugradio ali josh nisam isprobao:D. I josh neke stvari kojih sada ne mogu da se setim.
Klikni za vecu sliku.



Klikni za vecu sliku.



Klikni za vecu sliku.

 
Član
Ja_i_Moj_GTI je napisao(la):
dobro dosao na forum, fina mazda, al ovo nije auto za tuninga, ovo je radno auto (izgleda)...

Pa i ne znam sada sta podrazumevas pod radno auto. Ako si mislio da mi sluzi za odlazak na posao i sta ti ja znam, u pravu si. Ali to ne znaci da ne bi trebao biti sredjen iliti dotjeran. Na pocetku u prvom postu sam rekao da ja niti ni ne idem na total tuning... Cisto styling i ako se moze malo poboljsati performanse sto u biti kod ovoga auta nije potrebno uopste.
 
Pa to i kazem, ovo je auto vise za usminkavanja, nego za tuniranja, a sto se tice performansi, mislim da si u potpunosti u pravu, jednostavno nema stvari koje bi mogao poboljsat, mozda jedino tvrdje opruge, vece felge i sire gume, cisto radi boljeg drzanja u zavojima kod brze voznje.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top