Hankook gume ??? iskustvo

Hankook gume ??? iskustvo

Član
kad sam kupio passata na njemu su bile hankok ljetne gume 215/55 - 16 odlične su gume pa sam uzeo odma i zimske hankok istih dimenzija guma odlično drži cestu
 
Član
Imam ja kumho 215/45 R17 uzeo prosle godine! Kod mene su se odlicno pokazale i nisu se nesto ni potrosile!
 
Član
Sad gledam adac test guma i nisu nesto zastupljne, s druge strane vidim svi zadovoljni sto znaci da ima nesto u tim gumama :icon_smile:
 
pa samo ljudi u bosni nisu culo za hankook, cuj losiji od save, tako se i kod nas prica, cesto vidim i cujem pricu, kupio sam nove Sava gume, bile su i neke Hankook za isto para al to nevalja.. :icon_rolleyes:

toliko o tome da su nepoznate:

130_0902_01_z+formula_d_finals+hankook_350z.jpg


36896_230302.jpg


Hankook-RX7-4-567x378.jpg




itd....
 
Član
Bila je vec rasprava na forumu oko hankooka Ima clanova koji su vozili i nisu zadovoljni a uvazam im misljenje Ja sam licno prezadovoljan ;)
 
Super Moderator
Kolega na ljeto kupio sve 4 gume S1 evo. Guma perfektna posebno za te pare i prije nego je kupio zajedno smo na testovima gledali gume i ova je cini mi se cak i na prvom mjestu bila u nekom od testova... iskreno kad je stavio gume iznenadili smo se predobre su. I na zimu je kupio odma icebear w300 i one su se pokazale odlicno ;)
 
Član
Imam zimske gume hankook vec drugu zimu i stvarno sam ugodno iznenadjen kvalitetom ;)

Imam zimske gume hankook vec drugu zimu i stvarno sam ugodno iznenadjen kvalitetom ;)
 
Top