Hajmo mala pomoc

Hajmo mala pomoc

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Imal iko da moze mi nac malo vece slike od ovog kučišta-Kućište FRONTIER FO09A-BK/BK Robot-look PSU.......tražim pola sata nemogu nikako da nađem.....pozzzz.........;)
 
BHT Ovisnik
13244.jpg

ima u genelecu tamo sam ga ja gledao,prvo mi se cinio zanimljiv,al nije nesto,bolje nekakvo stakleno uzet
 
Član
Pa ja i ja sam vidio u Genelecu,hvala na slici imas li slucjano koju sa strane............:icon_smile:
 
BHT Ovisnik
nemam,al sa strane normala,kao sto malo vidis ovdje,naprijed se otvara milijun ovih plastika
 
Član
MA ja i meni je nekako zesce izgledalo na onoj malo slici,al ovako sto ti kazes i nije nesto......

DA je meni nac naziv ovog i cijenu:

[attachment=23352]
 
BHT Ovisnik
ma nije,jos kad ga uzivo vidis na prvi pogled mocno,al one plastike i ono nije nesto posebno,a dođe 100 i koju markicu,ima dosta ljepsih nekih malo providnih da svjetle il slicno,znam da im ovo kuciste u mostaru dugo stoji neprodano
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
ma nije,jos kad ga uzivo vidis na prvi pogled mocno,al one plastike i ono nije nesto posebno,a dođe 100 i koju markicu,ima dosta ljepsih nekih malo providnih da svjetle il slicno,znam da im ovo kuciste u mostaru dugo stoji neprodano

Aha ok:cool:,pa de eto ako imas nekih dobrih de postavi slike da vidim al da se ima u genelecu kupit.......
 
Član
jel ovo :)

thermaltake_soprano.jpg


sopranodx.gif


CS-VE7000BWS1.gif


Thermaltake Soprano DX ti je to gore

Al evo ti od mene jos koje malo bolje ako trazis tako nesto :

Armor + VH6000
stock.gif


Ili mozda Sword M
thermaltake-swordm.JPG

thermaltake_case.jpg
 
Član
Aaaaa svaka cast,ove su prave al mogu mislit i cjena sve preko 300 km da je meni sta dobro nac do 150 max nebi vise dao za centralnu nema sile...........
 
BHT Ovisnik
a da uzmes kakvo obično skroz i napravis home made kuciste,ispast ce te dosta jeftinije amozes ga perverznog napraviti:cool: odes u staklara jeftino mozes uzet debelog stakla ili plestiglasa mada ti je on skuplji i sam,ja sebi planiram stalno,al nikako da se nakanem,neonke mozes jeftino naci i led diodice također i dosta stvari,mozes i sam praviti kao neon svjetlo sto sam ja radio sebi:cool:
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
a da uzmes kakvo obično skroz i napravis home made kuciste,ispast ce te dosta jeftinije amozes ga perverznog napraviti:cool: odes u staklara jeftino mozes uzet debelog stakla ili plestiglasa mada ti je on skuplji i sam,ja sebi planiram stalno,al nikako da se nakanem,neonke mozes jeftino naci i led diodice također i dosta stvari,mozes i sam praviti kao neon svjetlo sto sam ja radio sebi:cool:

MA moze i to,napravicu nesto......
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top