gubi vodu

gubi vodu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
eh raja ovako imam ogroman problem
prije 3 dana sam ugradio plin i i sve je bilo ok i ja danas slucajno haubu dignem kad nema ni kapi vode u onoj posudi i ajd naspem jedno 2 litra i dodjem kuci odstoji auto jedno 2 h i ja pod haubu opet i dospem jedno pola litra i ajd vozio znaci normalno na plinu i na benzinu pola pola i presao jedno max 7 kilometara i ja sad u garazu kad fali i dospem opet jedno 1 litar eh sad jel to sto je na plinu pa trosi vise vode ili to nema nikakve veze ili mi je otisla glava motora ili je nesto lijevo a gledao sam crijeva nije nigdje suplje ne gubi vodu nista a znbaci nema permanta cista je voda sad do ceg moze biti jer fkt ne kontam sve bilo ok prije ugradnje plina i poslije ugradnje trosi bruku vode ako ko zna sta bi moglo biti i do cega nek pomaze pls
ps u pitanju je golf 2 1.8 gt 90 ks karburator ako sta znaci ovo :)
 
Početnik
naravno brate da ide permant a ne voda- to ti je prva greška

duva li ti creva
pogledaj vodenu pumpu
šipku za ulje...
 
merdecesW126 je napisao(la):
naravno brate da ide permant a ne voda- to ti je prva greška

duva li ti creva
pogledaj vodenu pumpu
šipku za ulje...

ovako znaci bilo mi puklo crijevo pa izgubio permant i reko ajd pred zimu nasut cu permant al ok nasucu sutra pa vidjet jel do tog ma da mislim da to nije nesto previse vazno
vodena pumpa je ok to sam vidio
ulje ne trosi nesto previse koliko sam mogao vidjeti znaci ne trosi nista ulja crijeva ne duva fkt nisu napuhana nema pristiska nesto extremno velikog u njima
a dal ima neke veze sto je na plinu i to me interesuje da nije zbog njeg ma da ne bi trebalo
 
Član
Pa ta voda bi morala negdje da izadje ne bi trebalo da moze da je potrosi.

Ajde ti fino stavi karton ispod auta upali malo turiraj i nek radi malo auto pa vidi curi li gdje a u isto vrijeme gledaj u motor da ne curi gdje.
 
menjic je napisao(la):
Pa ta voda bi morala negdje da izadje ne bi trebalo da moze da je potrosi.

Ajde ti fino stavi karton ispod auta upali malo turiraj i nek radi malo auto pa vidi curi li gdje a u isto vrijeme gledaj u motor da ne curi gdje.

ima ti i ta mjesta :) ajd pokusacu i to uraditi mozda je puko mali hladnjak ili nesto al nabolje cu vidjeti u mjestu dobro si :)
 
Početnik
Schumacher je napisao(la):
menjic je napisao(la):
Pa ta voda bi morala negdje da izadje ne bi trebalo da moze da je potrosi.

Ajde ti fino stavi karton ispod auta upali malo turiraj i nek radi malo auto pa vidi curi li gdje a u isto vrijeme gledaj u motor da ne curi gdje.

ima ti i ta mjesta :) ajd pokusacu i to uraditi mozda je puko mali hladnjak ili nesto al nabolje cu vidjeti u mjestu dobro si :)
:cool::cool::cool:
 
Član
Ako je mali hladnjak onda mozes napipati iznutra mora ispod dole biti vode ili i tu uguraj kakav karton pa ces vidjeti, ako toliko brzo gubi vodu trebao bi brzo i prokapati na karton :)
 
Član
negdje curi sigurno ne moze toliko vode potrositi trosi vise vode nego benzina :icon_smile: karton ispod pa ces vidjeti neko crijevo je popustilo pozz
 
aha ajde pogledau jer fkt trosi puno vode a znaci sigurno je negdje nesto puklo cim gubi toliko nie se glava valjda iskrivila :icon_question:
 
Početnik
gledaj gdje curi dok je hladan, kad se zagrije neces primijetiti...
problem je sto ti to dovodis u vezu sa plinom, pa zato skrece paznju s nekih stvari...uvijek postoji sansa da, dok su ti kemijali oko motora, da su negdje nesta slomili, probili neko crijevo ili sta vec...al u svakom slucaju, dok je hladan pogledaj curi li igdje, mora biti primijetno jer ne gubi malo vode...ako ne curi, upali i zagrij auto, naspi vode do cepa i ako bude duvalo mjehurice u bocu od vode i izbacivalo vodu van, onda je dihtung glave...
 
Član
Nemojte prepadati coveka odma :) nema razloga da mu sad tako odjednom probije dihtung ili pukne glava ako ga nije pregrijao, ja mislim da su mu probili neko crijevo ili ga nisu dobro vratili.

Eventualno moze biti semering na pumpi za vodu jer ako nije curilo kad je bio permant a sad curi s vodom onda je semering ali ce to da vidi samo sa upaljenim.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top