GTI Pragovi

GTI Pragovi

Član
Ima jedna jeta u mojoj okolini vozi je jedna treba sve je na njoj razvalila prednji GTI spojler zadnji branik ma razvalila je cijelu samo su joj citavi pragovi i rubovi i nece da proda :mad:
 
Ima u mene cijeli komplet za duju 5 vrata u onako stanju znaci 4 rubnjaka i 3 praga samo daleko ste mi obadvojica...
 
Darko_GT je napisao(la):
Koje pare su u pitanju ??? Mozes mi poslati fedexom ako bude cijena ok ???

uslikat cu ti sutra sve detaljno i zalijepit ovdje u temu...imaju malih ostecenja pa ako ti bude pasalo javi mi se na PM da se dogovorimo...;)
 
Sorry na slikama slikano je mobom....pragovi i rubnjaci su dosta prljavi ima blata po njima neki ih seljo vozao a nakon sto sam ih skinuo nisam ih ni cistio nikako...plastike su dosta izblijedile trebalo bi ih obojati nanovo....a pragovi su u dosta boljem stanju...znaci nemaju ostecenja nisu krivi niti ista slicno,imaju i originalne cepove sva 4 samo sto ih je taj isti seljo asarafio sarafima,valjda da mu ne spanu...glupan...Ja sam ovaj komplet iskreno platio 100km pa toliko i pitam za njih,a moze i posebno pragovi za 50 km s tim da ti placas postarinu.ako ti pase tako?
2nmv12.jpg

212ehyq.jpg

33p94qw.jpg

14o23r5.jpg

sc6maw.jpg

206k6s4.jpg


Eto toliko...znaci rubnjaci nisu u bas najboljem stanju jedan je puknut,a pragovi imaju potencijala stvarno,ja sam ih mislio sredit nanovo i stavit na svoju duju,ali sam promijenuo misljenje tako da mi sada skupljaju prasinu...
 
Član
ffffffffff ovako sa slika izgleda bas lose :( Moram malo da se skontam jos .... jer tu ide i obrada i farbanje cepljenje rupa od sarafa i svasta nesto ta ce cifra da se udupla dok ih sredim kako treba vjerovatno .......

To je isto za 3 i 4 vrata ??? Bar bi trebalo da bude isto ???
 
Kazem ti kako je...necu ti bacatz neku spiku...uglavnom nisu iskrivljeni niti ista slicno...a da budu bas kako treba potrebno je sredivanje...mada tu nemas troska puno ako ista znas sam o bojanju plastika?Inace samo ovaj jedan cep na pragu ti je 15 KM mislim da je moja cijena ok,iskreno i ja sam ih toliko platio...pa ako netko hoce to je to...Aneznam pase li sve sto posto na golfa 3 vrata...
 
Top