gta vice city

gta vice city

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
imam vice city gta i imam u svojoj kuci mrcedesa napucanog. igtica je predjena ali neznam kako imam napucanog mrcedesa ima li kakva garaza da se napucavaju auta
 
Član
cipiripi je napisao(la):
imam vice city gta i imam u svojoj kuci mrcedesa napucanog. igtica je predjena ali neznam kako imam napucanog mrcedesa ima li kakva garaza da se napucavaju auta

Bogami odavno se nenasmija ovako jako!!!:lol:
 
Član
jbga nisam igro ovu igricu (malo mi priglupa) pa neam pojma sta je smjesno .... :lol:
 
Član
:D
uglavnom,imas nesto kao add-on na VC,imas cak i srbija (auta kao jugo,cofi i slicna)...to skines,instaliras-kopiras i imas auta...vecina auta je kao u stvarnosti,a ne oni glupi modeli...primjer,lambroghini,porsche,bmw,mercedes itd...
samo nek si ti sretan...u zivotu:cool:
sad se sjetih,takodjer mozes skidat i jedno po jedno auto i ubacivat ga umjesto odredjenog,koji sam izaberes...ja sam to radio,i pocela mi igrica malo mrznut i obriso je citavu:cool:
 
Član
Nema garaze u vice city-ju za napucavanje imas u san andreas-u a to sto je napucan to kao sto gore tip kaze to ti je mod a mozes sebi sam prepravljati modove imam ja negdje zapisan sajt sa kojeg mozes skidati modove i koji ti program treba.poz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top