Gta Garaža 3. Dio

Gta Garaža 3. Dio

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ljudi...
Dva pitanja...
Prvo, imam neki speedometer mod, (.cs, CLEO skripta...) i, kad vozim W123 (malo prepravljen .cfg, tako da predobro leži, bolesno ubrzava (40.0) i ide do 299 km/h) on mi za sekund dovuče kazaljku do 220, ali poslije toga neće ni mrvicu da se pomjeri... A auto i dalje ubrzava... Brzinomjer je analogni, graviran do 300, ako hoćete, stavim download link...
Opet, "stock" Audi A6 (iz GTA:Srbija mod-a, koji trenutno prepravljam (uglavnom auta, malo .cs skripti, i tako... Da bude 100% po mom...:D) normalno ubrzava do nekih 250-60 (nisam vidio koliko tačno, sjeo sam u njega čisto da testiram, kad je dožao do ~250, udario je u stub i odletio u vodiu...:D)
Dakle, da li je do brziomjera, ili do .cfg-a od Mercedese (slot ADMIRAL-a)?

I, drugo, pošto nisam sa "photoshoppingom" i tim fazonima baš neki, da li bi se kome dalo napraviti (ili mi bar dati link, ako već postoji, mada ne vjerujem, jer sam pretražio svaki GTA sajt...) .dff i .txd za:

Mercedes T123 ("jumbaš", "dedo", "kravica", kako god, karavan verzija (sedan imam...))
Mercedes W114/115 ("Minika")
Mercedes C114 ("Minika" coupe, dvoje vrata model...)

tj. za bar neki od njih (redosljed prioriteta: T123, W115, C114...)?

Bio bih veeeomaaa zahvala na pomoći... I ako bih mogao ikako asistirati u tome... (imam W123 sedan .dff i .txd, pa prebacim (onome ko bi ga prepravio, ili ako neko hoće model, nevezano za to...), mislim da bi se on mogao relativno lako prepraviti u karavana...)

Hvala i pozdrav...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top