Green mamba golf III GTI

Green mamba golf III GTI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
iskreno felge su beton, za tvog auta se ubile, samo IMHO taj branik mi nekako ne lezi, mozda kad se lakira i sve zavrsi da promjenim misljenje, ali nezzz nije mi to to, osim ako nemas u planu nastavak, tj pragove i zadnji branik od tog seta onda ;)
 
Član
IGY je napisao(la):
iskreno felge su beton, za tvog auta se ubile, samo IMHO taj branik mi nekako ne lezi, mozda kad se lakira i sve zavrsi da promjenim misljenje, ali nezzz nije mi to to, osim ako nemas u planu nastavak, tj pragove i zadnji branik od tog seta onda ;)
Ja koliko se sjecam da sam postavio pragove na svoj auto a zadnji cu nadograditi ali u svakom slucaju prednji branik gori barem je to moje misljenje a i sire mase.
 
Legend
amarf1 je napisao(la):
18203918941388388491402.jpg


18426718941393588621402.jpg

znaci mogu da budu ovake :)


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

:)
 
Član
Tek sad sam vidio garazu.... prelijep golf ;)
Primijetio sam ga i u Zivinicama i stvarno sve pohvale.... a ove felge ce mu leci pravo ;)
 

IGY

Član
amarf1 je napisao(la):
IGY je napisao(la):
iskreno felge su beton, za tvog auta se ubile, samo IMHO taj branik mi nekako ne lezi, mozda kad se lakira i sve zavrsi da promjenim misljenje, ali nezzz nije mi to to, osim ako nemas u planu nastavak, tj pragove i zadnji branik od tog seta onda ;)
Ja koliko se sjecam da sam postavio pragove na svoj auto a zadnji cu nadograditi ali u svakom slucaju prednji branik gori barem je to moje misljenje a i sire mase.

znam da si stavio, ali govorim da bude isti set kao branik...

ukusi su razliciti ja sam iznio svoje misljenje, ali kazem ako bude sve od tog kompleta bice super, ne sad nazad fabrika a naprijed drugacije to ti pricam, nisam mislio nist lose
 
Član
vidjeu jos malo za ove fele mozda i odustanem od njih imam i one brock 16c one ono pravo dobro izgledaju na autu
 
amarf1 je napisao(la):
vidjeu jos malo za ove fele mozda i odustanem od njih imam i one brock 16c one ono pravo dobro izgledaju na autu

Brock 9x16 kod Leke u Grudama 460KM po komadu:icon_biggrin:
Ali po nnmi extra izbor...iako sam cuo da su dosta mekane...pucaju na svakom jacem nalijetanju na rupu ili kakav ivicnjak:icon_rolleyes:
 
Član
Ma nista bez muzike :cool:

Kakvi su planovi za ovu godinu ides li opet na dB il prelazis na stayl :icon_question:;)

A sto se tice felgi meni su bolje one tvoje od prije nego ove sa zadnjih slika :icon_smile:

A branik cemo vidjet kako ce ispasti kad se lakira uglavnom je unikatno :cool: mada je i ovaj fabrickoj se dobro uklapo u cjelokupan izgled auta sad ces morat jos par detalja promijenit kao sto ti igy rece da to sve spakujes da super bude ,sretno u nastavku ;)
 
Član
ove godine idem na stayling ostace one stare fele a sto se tice ovog ostalog pa upakovacemo samo lagano
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top