Gospodari prstenova, gospodari ceste: RS4, RS5, RS6

Gospodari prstenova, gospodari ceste: RS4, RS5, RS6

Član
Gledao sam ovaj Iron man.Nije loš film.Ima ekstra scena,gluma jako dobra,ona mačka extra.Sve u svemu ocijena 7 od 10;)

















:lol::lol::lol::lol::lol:
 
MTR je napisao(la):
BaXRS4 je napisao(la):
MTR je napisao(la):
DLS je napisao(la):
@MTR

Ko je jadan?

suti ba :D , moram ja tu dolijevat ulje na vatru :lol::lol::lol:

Nisi sposoban naložiti 2 djece u osnovnjaku, došao pokušavati na nama, kakav kralj. Možeš prijatelju bager da staviš, a ne BMW... svejedno kraj svih vas na cesti mi prolazimo...

auuu , jes' to sam smislio ili su ti ukucani pomagali :lol: , ja se tu zezam ako nisi primjetio , samo ne mogu da shvatim da toliko licno primas neke komentare vezane za Avdije , sta je problem ? ima nas pomoc stize!!! samo ti nama reci ...

Ajde ba Bax opusti se nije parlament

cuj ovo : ( nekih 0,085 % )

A4...junk I have 57 pages of service records in one year and audi will not return our lawyers calls...well in 2 days I am trading this car in and will never buy audi again....

Audi, VW with better interior, price double. Who buys audi's must be really stupid.

I also hate Audi so much, the best looking Audi is a crashed Audi!!!!

I hate my A4. Ive had more problems with this car than any other car I've owned. All German cars are suck. Going back to Honda/Acura when this is traded in.


P.S. zaboravio sam , 2003-2004 sam posjedovao Avdiju S6 , pa ako me to ubraja u vas klub Avdijanera molim te uclani me :D



Gospodar kvarova :D

http://www.youtube.com/watch?v=tmntfdJfEAM
 
Član
Jos uvijek nije sluzbeno, ali izgleda da cu najvjerovatnije morati dodati jos jednog ovdje...RS3...he is coming, he is coming....he is here without no fear....
 
Top