GORIVO OD 19.05. OPET SKUPLJE

GORIVO OD 19.05. OPET SKUPLJE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
sad kad bude udarna sezona turisticka napumpat ce cijene domah, pogotovo oni u HR, steta bi bilo ne oderat turiste kad su vec navikli placati 1.73€ po litri hehe :D
 
Član
nema više smisla sipat za cenera, to je.... 4,7l bmb-a ili vam ga oko 4l dizela
je.en vakat došo....
još malo i idemo za baklje i zapalit benzinske :pPP
 
Član
meni je drago sto je dizel poskupio jer fakat nema smisla da se pola svijeta vozi dzabe a ostali placaju duplo vise,ovako je neki balans...
 
hehe,i meni posebice sto sam veliki zagovornik benzinjara,sa ponosom izjavljujem da se nikad u mojoj obitelji nije vozio čađo! :D

(barem ne otkako sam ja sposoban to znati):)
 
Član
Kazu bio je jedan slucaj u Zivinicama, neki momak s curom stao na benzinsku, rekao momku da mu naspe za 50, i ovaj naspe, on mu kaze da je s curom, da mu trebaju pare, tamo vamo, i zauzvrat mu da licnu kartu i kaze da ce mu sutra donijeti pare. Al jest vraga, on otišao u MUP, prijavio da mu je licna ukradena, i ovaj kad bi dosao u policiju, ispalo bi da je on ukrao :lol:, a procedura oko zamjene licne kosta jedno 10-15 KM, ja se opet ne bih ebavao s tim :D
 
Početnik
ja jos dizel tocim za 2 km po litru, tako da je meni benzin i dalje skuplji... a jos malo bice bolje da mi motor trosi ulje nego gorivo..
 
SamiRX-8 je napisao(la):
Kazu bio je jedan slucaj u Zivinicama, neki momak s curom stao na benzinsku, rekao momku da mu naspe za 50, i ovaj naspe, on mu kaze da je s curom, da mu trebaju pare, tamo vamo, i zauzvrat mu da licnu kartu i kaze da ce mu sutra donijeti pare. Al jest vraga, on otišao u MUP, prijavio da mu je licna ukradena, i ovaj kad bi dosao u policiju, ispalo bi da je on ukrao :lol:, a procedura oko zamjene licne kosta jedno 10-15 KM, ja se opet ne bih ebavao s tim :D

oooj dobrog fazona,hahha,jest stoka,istina ne bi se ni ja zahebavao sa tim,ipak valja meni opet tu tociti,ali da je fazon,jeste.
 
Član
kakvo kvalitetno gorivo imamo u bih bio je slučaj u mom gradu čovjek koji bude u njemačkoj došao novim mercedesom da natanka goriva na benzinsku neznam sad koje,kad je natočio sjeda u makinu i da upali....zatrza auto i ništa...neće da upali...otišlo je auto šlep službom u servis
skupo gorivo a nevalja ničemu
 
jbg,zato fino OMV,plati skuplje ali bar sljaka!

ja redovno na OMV ljevam ili je i OMV (bosanski) kita,a ja zivim u zabludi da mi je visak para koje dajem vracen kvalitetnijim gorivom!
 
Član
to je sigurno 100%, ja u petak poslije izlaska naspem do vrha na OMV-u, u subotu opet izlazim i osjetim kako auto dosta slabije vuce.... 95-ica losa skroz, inace sam sip'o na PETROL-u i nije mi tako lose, kazu da je EL TARIK OIL dobra pumpa....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top