google maps

google maps

Član
interesujem se malo za navigaciju, gugle maps mi djeluje onako fensi i uptodate, ako je neko koristio kako vam se pokazao, i kako rade ofline map.
 
Član
Ja sam neki dan koristio je iz Banja Luke do Foče,znaci full,i to na nasem jeziku mi govori kad treba skrenuti,npr za 500 m skrenite lijevo itd,ja mislim da moze offline,samo treba skinuti mape za offline,tog mjesta kohe ti treba,telefon mi je lg g3

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 
Član
c2e019b940ef9aaf11627724efe8cd10.jpg


Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 
Član
Ja sam na svom starom LG L90 skidao mape, super rade. Jedina mana je to što sam imao ograničen download za offline mape od 500 MB, pa je moguće samo jednu regiju uhvatiti. Prije Google mapa, moja preporuka je da se proba Navigon i iGO Primo.
 
Član
Zasto se s tim zajebavati kad se moze naci kamara gps navigacija, ja koristim navigon by garmin, bih, hrv,slo i austrija radila bez greske i dosta precizna.
 
Član
maps.me djeluje solidno.
gogle maps mi radi online ok po bih sad neznam kako bi radilo van bih ja sam napravio neke offline are za hr.slo.au i sl zemlje.

btw kako je rijesena oem navigacija i taj online pristup
 
Član
maps.me djeluje solidno.
gogle maps mi radi online ok po bih sad neznam kako bi radilo van bih ja sam napravio neke offline are za hr.slo.au i sl zemlje.

btw kako je rijesena oem navigacija i taj online pristup

Je li tebe zanima kako GoogleMaps rade na Audiju ili na mob?

A da ti odgovorim na to pitanje iznad rade FANTASTICNO ja dnevno bar 10-ak puta koristim na telefonu aplikaciju (za pronalaske radnji, restorana, saobracaj uzivo).

Sto se tice u autu radi preko zasebne sim kartice koju EU auta nemaju (ako se ne varam) imas modem placas mjesecno i imas internet (auta prije 2015/6 su 3G i dok 15-16 su 4G LTE) i imas WiFi u autu i pristup internetu te ti onda auto koristi sve podatke (saobracaj/guzve/udesi, vrijemenska prognoza itd) sve od Google a ako ne koristis google onda koristi SiriusXM. Imas pristup u autu za street view kao i satelitske snimke i kada trazis adresu mozes da trazis preko google mapa a ne preko GPS baze koja je u autu dok je NAJ NAJ funkcija to sto mozes da posaljes sa telefona/kompjutera adresu direktno svome autu i kada ga upalis navigacija vec spremna.
 
Član
ma interesuje me za mob tablet i sl. na audiju mi treba vise zajebancije pa sam odustao a i nije nesto sto ce mi trebati cesto
 
Član
Ja koristim HERE na telefonu , odlično se pokazala i u offline modu , jer sve svjetske mape možeš skinuti.
 
Član
Ja koristim HERE na telefonu , odlično se pokazala i u offline modu , jer sve svjetske mape možeš skinuti.

I ja sam prešao na Here maps,na Iphone radi odlično u sekundi me locira i u kući,nema čekanja signala i slično i ima detaljne mape za balkan.

Navigon sam i ja postavljao ranije linkove ali imaju novi sistem provjere desilo mi se u putu da je tražio licencu i prestalo je
da radi tako da je bolje koristiti što je besplatno,sigurnije je.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.here.app.maps&hl=en
 
Top