GOLF VI R

GOLF VI R

Član
najludji je onaj s biciklom sto ide:lol::lol::lol:
mos mislit kod njega drifta, malo bocno malo na nos:D
 
Član
ArminM je napisao(la):
najludji je onaj s biciklom sto ide:lol::lol::lol:
mos mislit kod njega drifta, malo bocno malo na nos:D

haha ma Svedjanisu ludi oni voze biciklo nonstop ja ga nebi vozio po ovom vremenu a sinoc je bilo -13 stepeni a vidis voze bicikla joooj...
 
Član
Ja znam voziti bajk po snijegu, nije uopste tako strasno. Samo je dobro imati skijaske naocale, jer dosta puse i kad snijeg jos pada, upada gadno u oci. Osim toga, moze se. A da drifta ponekad, drifta, treba mnogo rukama kontrirati guvernalu i moze se :cool:
 
Član
Sinoc su se provalili i u mog golfiiica , al neznam sta su radili il su ga posli ukrast bez uspjeha posto nije nista uzeo iz auta hvala bogu al nije nista ni bilo od vrijednosti , ili je neko naisao pa su pobjegli,,

14wq2xs.jpg


2hf2ems.jpg


2i1k0b5.jpg
 
Član
đubrad teška ništa drugo ne mogu reći, da psujem džaba cu ban dobit, al ovo tačno ufatit ga i ubit, da ja tako nekog ufatim ubio bi ga bez imalo žalosti,i zovnem policiju i nek idem u zatvor bar bi mi srce bilo na mjestu :icon_mad:

gdje ti je auto bilo parkirano, vidim u Tuzli živiš
 
Član
koja gamad boze dragi, drago mi je da im je pokusaj bio uzaludan:cool:
lako ces ti namirit staklo i par plastika, bitno da je auto jos tu
 
Član
ArminM je napisao(la):
koja gamad boze dragi, drago mi je da im je pokusaj bio uzaludan:cool:
lako ces ti namirit staklo i par plastika, bitno da je auto jos tu

ma bas to sto kazes nek je auto tu sve ce se drugo namirit al vec je regulisano sutra vozim u VW osiguranje pokriva sve , ma najgore sto se ovako zafrkavat i sve to :/
 
Član
aa imenjace jesu se nasla neka gamad..ja da ga vidim tako ja bi njegovom glavom porazbijo sva stakla..drago mi je da nije veca steta kakva..;)
 
Član
pokusaj kradje, nema sta drugo, vidis da su skinuli plastike da prespoje kontakte... znam kakav je osjecaj, bas ti se useru u ceif. U buduce samo paziti gdje ga ostavljas, to je najbolje zastita
 
Član
Golf ti je san snova, vidim cejf je pravi po snijegu se igrati sa njim :) :) Druze iskreno kolko ti trosi neki ukupni prosjek??
 
Legend
a zemljo svugdje ima bagre ....
sva sreca pa je ne taknuto , staklo ce se zamijeniti hvala Bogu auto je tu

mozda su šicali i na skidanje volana , dosta su trazeni i dosta skupi
 
Član
enesss je napisao(la):
a zemljo svugdje ima bagre ....
sva sreca pa je ne taknuto , staklo ce se zamijeniti hvala Bogu auto je tu

mozda su šicali i na skidanje volana , dosta su trazeni i dosta skupi
I meni je cudno da su na ovaj nacin krenuli maznut auto. Koliko znam profi kradljivci nikakvu stetu ne naprave u autu prilikom krade otvore ga i upale ko da je njihov. Ili su bili kakvi amateri,djecurlija pa kad su vidjeli u sta su se upustili tako ga nabrali sa lica mjesta !! Bilo kako bilo hvala bogu pa je auto jos uvijek tu ;) Pozz
 
Član
EdinZa je napisao(la):
Golf ti je san snova, vidim cejf je pravi po snijegu se igrati sa njim :) :) Druze iskreno kolko ti trosi neki ukupni prosjek??

Hvala druze, u prosjeku kako ja vozim pa do sledeceg sipanja goriva izadje me oko 12-12.5l/100km nista strasno predjem oko 400km sa jednim rezervarom gradska i otvorena voznja , normalno da trosi malo vise kad ga tjeras hehe ,,, :D al zadovoljan sam skroz sa autom te nije skup za odrzavat a i ne trosi puta za toliku snagu.

Amer-civic je napisao(la):
Strašno, pa gdje parkiraš auto je li imas garazu ili negdje vani??
Samo dodatna zajebancija:icon_mad:

Ovdje gdje zivim nema garaze samo imamo parking sa druge strane zgrade zajednicki parkling blizu glavne ulice dosta osvijetljen mozda je i neko naisao pa su pobjegli ko ce ga znat , al ipak promijenio sam staklo pa cekam dijelove iz VW da mi zamijene tapacir unutra isjecen je od stakla i sve ce bit uredu nadam se:)

svirexx je napisao(la):
enesss je napisao(la):
a zemljo svugdje ima bagre ....
sva sreca pa je ne taknuto , staklo ce se zamijeniti hvala Bogu auto je tu

mozda su šicali i na skidanje volana , dosta su trazeni i dosta skupi
I meni je cudno da su na ovaj nacin krenuli maznut auto. Koliko znam profi kradljivci nikakvu stetu ne naprave u autu prilikom krade otvore ga i upale ko da je njihov. Ili su bili kakvi amateri,djecurlija pa kad su vidjeli u sta su se upustili tako ga nabrali sa lica mjesta !! Bilo kako bilo hvala bogu pa je auto jos uvijek tu ;) Pozz

A i mozda je i neko naisao pa su pobjegli ko ce ga znat , a taj isti dan se od drugarice mercedes i na njemu su razbili staklo samo neznam jesul sta uzeli ona zivi mozda 100 metara od mene , a tako komsija radi u Audiju i voza sluzbeni audi A7 i na poslu zena dosla da proba auto i nije se vratilasa autom al su je uhvatili a auto nisu nasli vidjeno je samo da je preslo most za Dansku pa gdje ce sad zaglavit neznam
 
Top