Golf V

Golf V

Član
bio sam do ase da vidim jesul dosle stope... i da skratim pricu :icon_biggrin: nisu dosle, nema ih na stanju, bice sljed. sedmice, a covjek mi je rekao 100000000% da dolaze do 13og, pa eto zivi bili pa vidjeli... ovaj put ako ne dodju definitivno odustajem od njih... :icon_evil:
 
Član
al ti se neda... a kod mene je ona velika antena al nemoze se skinut moze se samo odvrnut do pola i spustit ludilo... ko ribarski stap... al ajde smislit cu ja neshto vec...
 
Član
sta ce vam antene ljudi :icon_question:

u mene to fino integrisano u zadnju sajbu.. ;)

nema kojekakvih antena da vire, resenje do jaja :cool:
 
Član
RE: Golf V-Foto Shuting Igy

Evo ih, ja nemam izvorne slike, pa cu postavit manje verzije :D
20100330-qyrxte3tx7wmqaturcxr6juccm.jpg

20100330-k6mhhr5ayy7e4eyfdj715mkst8.jpg

20100330-m9w1cdgyatc6fkei2nqy464yx8.jpg

20100330-f8qj7hxp33p9if5x6b4teateha.jpg


Ima ih jos ovo su neke, a gume sam j*g zaboravio namazat :icon_biggrin: no bice jos toga, pozz
 
Član
RE: Golf V-Foto Shuting Igy

Lijepo to IGY radi, svaka čast :cool:. A šta je sa štopama drug? Nije valjda to toliki problem za nabaviti? :icon_question:
 
Član
RE: Golf V-Foto Shuting Igy

extra,svaka vam cast obojici,astra tebi na autu,predobar je golfonja,jedan od najljepsih u BiH definitivno,a Igiju na slikama;);)
 
Član
RE: Golf V-Foto Shuting Igy

ja nisam mogao da prepoznam auto, sljedeci put cu ga oprat par sati prije slikanja, igy je majstor!!! :D
 
Administrator
RE: Golf V-Foto Shuting Igy

svaka cast na vozilici... odlicno to radis sa ukusom.... a igiju svaka cast na fotkama ;);)
 

IGY

Član
RE: Golf V-Foto Shuting Igy

jos da je auto bilo cisto, gume namazane, i da mi nije crkla baterija nakon par fotki bilo bi svega :cool::cool::cool:
 
Top