Golf V GT SPORT

Golf V GT SPORT

Član
od mirhana kupio pretpostavljam... lijep golf nek je sa srecom ;) farovi sa lecom fabricki kao sto armin rece, one stopke kosto ima clan Astra na svom golfu, eventualno unutra rcd 510 i to je to, felge, ovjes ne diraj, ipak je to gt sport ;)
 
Član
Hoš neš extremno lijepo, ili da bude samo lijepo :)

Ovi dole ispod su lijepi, a i imam i extremno lijepe :) naravno razlika je u cijeni







Al bez ovog nema stajliga nikakvog :)

 
Član
Odlican ako ne i najljepsa petica na forumu ;) fino bi bilo malo ga spustiti nista previse barem 3cm i nabaviti one oem farove sa socivima :icon_biggrin: nek je sa srecom....
 

7OZ

Član
odlican je, ja bi samo VW znak u crnu boju ofarbao kao gore ova prva slika, sve u svemu predobar je :cool:
 
Član
7OZ je napisao(la):
odlican je, ja bi samo VW znak u crnu boju ofarbao kao gore ova prva slika, sve u svemu predobar je :cool:

hvala vam puno :)

i ja sam razmisaljo da uradim mat ili karbon foliu preko znaka ali zeza me ona slova GT sport na maski pa neznam sta sa njima da radim, dali i njih da oblazem ili...
 
Član
Stilo je napisao(la):
Odlican ako ne i najljepsa petica na forumu ;) fino bi bilo malo ga spustiti nista previse barem 3cm i nabaviti one oem farove sa socivima :icon_biggrin: nek je sa srecom....

nemoj zaboraviti peticu clana aServis, po meni je ovaj golf odmah iza njegove petice;)
 
Član
Savrsen nista ne diraj felge su extra. Samo nekad stavi lece naprijed i to je to a naprijed imas kupit displej od golfa 6 ;-) cestitam
 
promijeni ta prednja sjedista, nisu to cista posla:lol::lol:
lici mi na ljubavne mrlje :lol::lol::lol:

Golf je extra, ja ne bi diro nista, samo sipaj i vozi;)
 
Član
bogado je napisao(la):
7OZ je napisao(la):
odlican je, ja bi samo VW znak u crnu boju ofarbao kao gore ova prva slika, sve u svemu predobar je :cool:

hvala vam puno :)

i ja sam razmisaljo da uradim mat ili karbon foliu preko znaka ali zeza me ona slova GT sport na maski pa neznam sta sa njima da radim, dali i njih da oblazem ili...

samo znak a njih mozes ofarbati u crvenu da dodje do izrazaja...;)
 
Top