GOLF V 1.9 TDI LUPKANJE NATEZAČA

GOLF V 1.9 TDI LUPKANJE NATEZAČA

Član
KOLEGE IMAM PROBLEM, KADA UPALIM AUTO RADI NORMALNO, DOK NE UPALIM NEKI OD POTROŠAČA STRUJE, RECIMO SVJETLA, RADIO, ILI PODIZAČE PROZORA, TADA SE ČUJE LUPKANJE, I PONEKAD SE ČUJE MIKROREMEN.

JA MISLIM DA JE DO NATEZAČA MIKROREMENA.

ŠTO VI MISLITE?

DA LI SE MOŽE NA NATEZAČU NEŠTO DOTEGNUTI, ILI JE VRIJEME, ZA MIJENJANJE?

MIJENJAN JE PRIJE 40000 KM....


POZDRAV,
POMAGAJTE
 
Član
JA MISLIM DA JE U PITANJU REMENICA ALTERNATORA, SAD SAM MALO PROZUJAO PO DRUGIM FORUMIMA.

ŠTO VI MISLITE?

REMENICA ALTERNATORA?
MIKROREMEN?
ŠPANER MIKROREMENA?
 
Član
remenica alternatora se lako provjeri, samo treba svuci remen. Ona ima ono kvacilo u sebi, i kad nema remena na njoj vidi se da li je ispravna ili ne. ako je remenica losa rizikujes dosta dijelova, bolje je mijenjat. Vrlo moguce da je remenica, meni je pravila problem, na kraju sam pravo najebao zbog gluposti

remenica je nekih 80km a ja sam napravio stete vise od 250km jer nisam na vrijeme zamijenio
 
Član
Evo malih slova stižu ako te to toliko veseli...;)

Ma bio kod majstora i kaže da je sve ok, da je to normalno da auto promijeni zvuk, nakonšto se upale neki potrošači struje.... ?!?!

Ja ipak mislim da nije u redu, otišao kod drugoga i kaže mi isto....

Sad nemam pojma niti sam da nisam poludio, ili što?

Uglavnom, sve sam kupio za zamjenu još samo vodo pumpu trebam, i sve mijenjam komplet da sam miran.

:icon_smile:
 
Član
neveseli mene prijatelju,pravila foruma moraju da se postuju,pisanje velikim slovima je kao kad se DERES :lol: ;) zivio ti meni
 
Član
Ma daj covjece, kakvi su to majstori? Pa bio sam i ja kod takvih i tad su me vidjeli i nikad vise. To su fuseri obicni

Otisla ti je remenica alternatora tj. blokira prilikom opterecenja, isucrila mast, pogledaj i vidjet ces da nemas crnog polasticnog poklopca sastrane remenice

U vw ti je sa izmjenom cca 110 eura.

Mjenjaj sto prije da ne dodje do vecih troskova(razjbt ce ti spaner koji je 120 eura)
 
Član
Ja mislim da je to normalno , kod mene se isto uvijek malo promijeni zvuk cim upalim svjetla ili neki od jacih potrosaca , npr. ventilator na hladnjaku , sve ispravno i zamijenjeno (veliki servis + klinasti remen + prepakovan alternator) .
 
Član
E pa vidiš to i mene sad malo muči, ma vidjet ću kada sve promijenim, da li će se nastaviti po istom....

Nisam niti sam više pametan..
 
Top