Golf Mk4 1,9 TDI

Golf Mk4 1,9 TDI

Član
Drugari da vam predstavim i moje auto, rijec je o golfu 4 1,9 TDI 85 KW


Pri kupovini je bio obicni golfic koji se ni po cemu nije izdvajao od mase drugih golfova, standardan

kc7zk.jpg

2hpt7df.jpg

34pm2wx.jpg

do8gew.jpg

343goz6.jpg

2hyzddi.jpg



eee dosle na red male izmjene, za pocetak druge stopke nisam mogao gledati ocima one fabricke vise :D

rmp3js.jpg

143mhi9.jpg



stiglo proljece snijeg se nije ni otopio a vec stigle i felge nove :D GTI 17-ke

29xdl6d.jpg

jjrbsg.jpg



ispoliran auto i felge

befu4o.jpg

2z7g4yv.jpg

sov7n8.jpg



prednji i zadnji lip spojler u boju auta ofarban


2ajzzbd.jpg

30w9i0m.jpg



legli xenoni 8000 K :D :D

2ex7tdz.jpg

2drcccz.jpg

2wf009g.jpg




Sto se tice unutrasnjosti, stavljene org presvale za MK4, ugradjen dvd, pojačalo i woofer :D

9zr515.jpg

8wh1cj.jpg

jfgdw6.jpg

2af0ly0.jpg




Trenutno je ovakav, one fabricke stopke sam ofarbao u crno i stavio ih, nekako mi ljepse nego one chrome :)


mvgf9y.jpg

qsa9og.jpg

rl002t.jpg

5ako47.jpg



Eto drugari moji toliko od mene nadam se da ce vam se svidjeti koliko-toliko.
Imam jos nekih planova, unutrasnjost malo osvjeziti sa chrome detaljima, mozda na proljece ofarbati sve lajsne u boju auta., uzeti branik Golf 5 gti look i devil eyes farove...


:)
 
Član
Ove Gti felge i ovi Chrome zadnji štopovi su ti totalni promašaj . . Ali ovi fabricki ofarbani u Crno su odlicni :D

Bolje da si kupio ovakve felge od Četvorke


Uploaded with ImageShack.us

Ili Ovakveee :D


Uploaded with ImageShack.us


:D
NEmoj šta loše shvatiti ovo ti je moj prijedlog :D
 
Član
Pa eto sto se tice stopki ispravljeno :D a sto se tice felgi razmisljao sam o Santa Monica 17 " ali ipak su mi ove bolje i ljepse :D ukusi su različiti ;)
 
Član
Nek si zamjenio stopke drago mi je da si primjetio da su fuj,a ako vec zelis drugaciji branik,bolje neka ti neko izradi nekakav extrim al bez preseravanja neki kulturica ;)
 
Član
imam ti ja santa monica felge s gumama i amortizere sa sport oprugama ako si zainteresovan. Uzeo bi u racun druge alu felge s gumama, max 15'' i doplata. Felge s gumama i amortizere cijenim 700km. za kes je moguca korekcija cijene. eto ako te bude zanimalo :icon_biggrin:
inace dobra cetvorka;)
 
stopke si trebao uraditi kao kod mene, pogledaj u garazi ;)
a svidjaju mi se planovi,, nek bude drugacija cvrka od ostalih,,
ako te interesuju imam 18ke rs6 audui look imaju u oglasima
 
Član
Amer-civic je napisao(la):
front-bumper-volkswa40742044.jpg


Ne mislis valjda ovo radit ??

O da da, tacno to.

Benny_BMW je napisao(la):
Nek si zamjenio stopke drago mi je da si primjetio da su fuj,a ako vec zelis drugaciji branik,bolje neka ti neko izradi nekakav extrim al bez preseravanja neki kulturica ;)

Ovako nesto sam imao na umu drug

2vcb76w.jpg
:D

:icon_exclaim:

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
stopke si trebao uraditi kao kod mene, pogledaj u garazi ;)
a svidjaju mi se planovi,, nek bude drugacija cvrka od ostalih,,
ako te interesuju imam 18ke rs6 audui look imaju u oglasima

Hvala drug, gledao sam ti golfa al ne znam meni nekako ovako dobro ;)

18ke su mi previse extremne za moje potrebe :D

Zivio drug




ArminM je napisao(la):
imam ti ja santa monica felge s gumama i amortizere sa sport oprugama ako si zainteresovan. Uzeo bi u racun druge alu felge s gumama, max 15'' i doplata. Felge s gumama i amortizere cijenim 700km. za kes je moguca korekcija cijene. eto ako te bude zanimalo :icon_biggrin:
inace dobra cetvorka;)

hvala drug

Amortizeri me ne zanimaju ali o felgama mozemo pricati.
Imaju li felge ostecenja? Kolike su 16ke 17ke ?
Kakve su gume na njima marka i kolika je šara ?
 
Član
Golf je pravo dobar, sve najbolje u daljnjem radu. De mi reci samo kako si odradio te štopke u crnu..
 
Član
@LLDIN je napisao(la):
Golf je pravo dobar, sve najbolje u daljnjem radu. De mi reci samo kako si odradio te štopke u crnu..

Hvala ;) kupis sprej za zatamnjivanje štopki, dva će biti dovoljno po jedan za svaku štopku, u svakoj bolje opremljenoj trgovini boja i lakova to ima.

Pozdrav
 
Član
jel ti ovo trazis..eto pa pogledaj..ako bas hoces extremno nesto..;)
karambolka-golf4

karambolka-golf4

farovi-golf-4

po meni je bolje ako hoces da budes drukaciji odnosno extreme da furas da adjes neki body kit gdje je sve slozeno kako treba..
evo ti neki pa pogledaj..;)
prodajem-body-kit-za-golf-4-fk-orginal
 
Član
soffa je napisao(la):
jel ti ovo trazis..eto pa pogledaj..ako bas hoces extremno nesto..;)
karambolka-golf4

karambolka-golf4

farovi-golf-4

po meni je bolje ako hoces da budes drukaciji odnosno extreme da furas da adjes neki body kit gdje je sve slozeno kako treba..
evo ti neki pa pogledaj..;)
prodajem-body-kit-za-golf-4-fk-orginal

Taj prvi link sto si poslao bi mi odgovaralo i cuo sam se prije sa tim momkom i kaze da on to pravi od poliestera, a cuo sam da je to osjetljivo a imam nekih 300 metara lošeg puta do glavne ceste tako da me mrzi da svakih mjesec dana popravljam i lijepim branik, taj drugi link mi nije nesto a farove ne ganjam takve vec Devil Eyes dayline evo slike

1pfltv.jpg


Sto se tice branika samo ovaj dolazi u obzir cim sam vidio zaljubio se :D nista ostalo mi ne izgleda tako dobro kao to :D

10r26j4.jpg
 
Član
:icon_question:
ni to to... ali svako ima svoj ukus a o ukusima se ne raspravlja
tako da
;)
 
Top