Golf mk3 by Vedo ... komentari

Golf mk3 by Vedo ... komentari

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Uglavnom sto se tice mog misljenja vezanog za boju... boja je preluda... al fakat kad je tamno onda ide i do neke smedjkaste boje, bakarne neznam ni sam... ako ima malo svjetlosti onda je nesto izmedju orange i crvene... kad malo pada sunce na nju onda vuce na crveno al ponovo zavisi iz kojeg ugla gledas a kad je obasija sunce e onda prosto vise neznas koja je boja... :lol:
 
Član
Bila i ostala najljepsha trica , ugl sve sam ti rekao preko MSN-a .

Prejebeno :cool:

ps. Dobre su ti i karambolke plastic fantastic :lol:
 
Član
Hvala svima...

P.s. Sacekajte igy-a sa slikama, ima vise slika golfa nego njegove ibize... a najjace su one sa autoputa.. :icon_eek::icon_eek::icon_eek:

P.s. Ovo sto se vidi je oko 40% zavrsenog auta... kad se to sve kompletira... i dok stavim one karambolke :lol::lol::lol:
 
Član
.nOKe je napisao(la):
brate vidi boje, sta je ovo
AUTO GORI
oj majko, jedva cekam da ga vidim na suncu
uf uf
jebe one manekenke i sponzoruse kod bicakcica i slaze ih na kamaru, nemoj djecu :D

hahaha manekenke i sponzoruse i jos kod bice...... hahaha...
 

IGY

Član
noke pa na tu sam djecu i mislio
ni rijetko koja ima 18+ :lol::lol::lol:

Vedo rekao sam ti za slike, fakat sam krepan, znas i sam sta je bilo i maoprije opet ibizu rastavio i sastavio zadnji kraj, odnosno gepek, da ne duzim...
dam ti sve slike i klipove na stick pa ti redaj, no moras naglasiti fotografa :D
 

IGY

Član
evo koja slika samo
nemam vremena sad vise da redam sorry Vedo
samo ih prebaci u projekte jer ne mogu postati ja tamo

ay1u78.jpg



33cpt37.jpg



P.S. nije da ne znam napraviti i ja sliku, stelim se izgleda
 
Član
jestel mi to kroz ovo moje selo od vogosce prosli :D il ste preko stupa isli kad ste se vracali??

a golf, prejak. cak je imo i klimu TOSHIBA po usima i bubrezima :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top