Golf mk2 by Fuji - Komentari projekta

Golf mk2 by Fuji - Komentari projekta

Član
RE: Golf mk2 by Fuji

auto je za desetku svidja mi se sto je dosta vremena utroseno u detalje................jedina zamjerka je ovaj remus nazad on mi se nekako ne uklapa u sve ovo :icon_confused:
 
Član
RE: Golf mk2 by Fuji

Hahahaha
Evo ga i Dalibor dosao da zayebava :p

Brata pa ja ovog loodaka slusam vec 7 dana o nekim letecim spojlerima, branicima itd... ubi me covek :)


I da, svaka druga rec mu je OEM, sad mu je samo OEM u glavi...
 
Član
RE: Golf mk2 by Fuji

d@llygti je napisao(la):
BoroLO je napisao(la):
A yebace tebe Boro za taj leteci spojler :)

Imam ja jedan, ako si zainteresovan.
Moze se postaviti kompletan "menu" za 4 osobe na njega ukljucujuci i cugu :lol:

e to nam treba ,...da raspalimo rostilj po njemu...:lol::lol:

ArminM je napisao(la):
odlicna sjedista Fudzi, svaka cast

raritet sto se kaze:icon_smile:
e bas to Armine raritet ili OEM hehe:lol::lol:
 
Član
RE: Golf mk2 by Fuji

ja sam neki dan vidio u golfu II kozna sjedista, originalna mi se cine, deda neki voza, cisto sumnjam da bi ih on ubacio naknadno. Bas full kozna, to nisam vidio do sad nikako

ova kao tvoja sam imao priliku da gledam uzivo, samo im nije radilo el pomjeranje
ne znam samo gdje iskopavas vise ove dijelove:icon_confused:
 
Član
RE: Golf mk2 by Fuji

Svaka cast za sedista! :cool:
Je l' rade svi motorcici?

Mene je zezala struja za suvozacevo, ispostavilo se da je masa hvatala na sedista, i to fabricki je bila previse zategnuta pa se ogulila... Tako da ti predlazem da proveris svu elektriku pre nego sto postavis ;)
 
Član
RE: Golf mk2 by Fuji

ArminM je napisao(la):
ja sam neki dan vidio u golfu II kozna sjedista, originalna mi se cine, deda neki voza, cisto sumnjam da bi ih on ubacio naknadno. Bas full kozna, to nisam vidio do sad nikako

ova kao tvoja sam imao priliku da gledam uzivo, samo im nije radilo el pomjeranje
ne znam samo gdje iskopavas vise ove dijelove:icon_confused:
imaju kozna fabricka samo su nizi ovi bubrezi....veruj mi da se i ja pitam:lol::lol:

Madison je napisao(la):
Svaka cast za sedista! :cool:
Je l' rade svi motorcici?

Mene je zezala struja za suvozacevo, ispostavilo se da je masa hvatala na sedista, i to fabricki je bila previse zategnuta pa se ogulila... Tako da ti predlazem da proveris svu elektriku pre nego sto postavis ;)
rade svi perfektno samo cu ih podmazati i srediti pre ugradje ...i nemam jedan prekidac:icon_confused:
 
Početnik
RE: Golf mk2 by Fuji

Jebote 'de ovo nadje pa lakse naci nevinu Ukrajinku od ovih sedista. Jos u ovakvom stanju .:lol:

Meni su nedavno ispala Edition One sedista. Ustvari Edition One Golf GTI za 2500km , ali kao izvadio bi decko mozda sedista posebno.

Momku u sekudni trebale pare i pristao bi na skoro svaku kombinaciju. I tako je nedavno ED. One otisao za 2500KM.

Golfajaaa vrh! ;)
 
Član
RE: Golf mk2 by Fuji

aaaaaaaaaaa sjedista suuuuuuu :icon_eek::icon_eek::icon_eek:











svaka cast za ovo...mislio sam da su u mnogo gorem stanju ;)
 
Top