Golf mk2 2.0 16v-Komentari projekta

Golf mk2 2.0 16v-Komentari projekta

Član
Prvi =)

Neka bude sa srecom i svaka cast pa nadje ovakav model =)

Koliki je problem prepakovati podvozje i ojacanja sa GTI-a na ovako da kazem goli model ?


Sve naj od <3
 
Član
:icon_eek:Golf kao da je tek sada sisao sa fabricke trake nek je sa srecom i puno pređenih kilometara;);)
 
Ma nije problem prebacit nista,ipak je to golf 2 auto staro 25 godina mislim da nema nepoznanica:lol:
Za sada cu se posvetiti samo swapu motora iz mog bivseg golfa i podvoziju...nakon toga uredivanje unutrasnjosti jer sam sve rastavio zbog prebacivanja kompletne instalacije...
Sto se tice vanjskog izgleda..za sada samo bodykit,BBS-ice,corrado front i to je to...a ja se nadam na kraj sezone bojanje pojedinih dijelova limarije,jer ima udubljenja po vratima i tako to...uglavnom necu ga cijelog bojati jer mi je zao unistavati ovako ocuvanu tvornicku boju...samo dobro poliranje i to je to...;)
Uglavnomm radovi su krenuli moram malo stisnuti da bude gotov koliko toliko do Karlovca tako da ce bit novih slicica svaki dan:123:
 
Član
dzinn16v je napisao(la):
Ma nije problem prebacit nista,ipak je to golf 2 auto staro 25 godina mislim da nema nepoznanica:lol:
Za sada cu se posvetiti samo swapu motora iz mog bivseg golfa i podvoziju...nakon toga uredivanje unutrasnjosti jer sam sve rastavio zbog prebacivanja kompletne instalacije...
Sto se tice vanjskog izgleda..za sada samo bodykit,BBS-ice,corrado front i to je to...a ja se nadam na kraj sezone bojanje pojedinih dijelova limarije,jer ima udubljenja po vratima i tako to...uglavnom necu ga cijelog bojati jer mi je zao unistavati ovako ocuvanu tvornicku boju...samo dobro poliranje i to je to...;)
Uglavnomm radovi su krenuli moram malo stisnuti da bude gotov koliko toliko do Karlovca tako da ce bit novih slicica svaki dan:123:

Ako je samo udubljen lim , bez oštećenja laka , odi u Maglaj u Autoperfekt , da izvuku to , jer ako je u tako perfekt stanju , greota je lijepit kit na to.
 
djordjep je napisao(la):
dzinn16v je napisao(la):
Ma nije problem prebacit nista,ipak je to golf 2 auto staro 25 godina mislim da nema nepoznanica:lol:
Za sada cu se posvetiti samo swapu motora iz mog bivseg golfa i podvoziju...nakon toga uredivanje unutrasnjosti jer sam sve rastavio zbog prebacivanja kompletne instalacije...
Sto se tice vanjskog izgleda..za sada samo bodykit,BBS-ice,corrado front i to je to...a ja se nadam na kraj sezone bojanje pojedinih dijelova limarije,jer ima udubljenja po vratima i tako to...uglavnom necu ga cijelog bojati jer mi je zao unistavati ovako ocuvanu tvornicku boju...samo dobro poliranje i to je to...;)
Uglavnomm radovi su krenuli moram malo stisnuti da bude gotov koliko toliko do Karlovca tako da ce bit novih slicica svaki dan:123:

Ako je samo udubljen lim , bez oštećenja laka , odi u Maglaj u Autoperfekt , da izvuku to , jer ako je u tako perfekt stanju , greota je lijepit kit na to.

Razmisljao sam o tome...ima i u Splitu jedan lik radi to...vozaceva vrata su samo udubljena a suvozaceva su i zaparana...jebi ga njih cu morati obojati nanovo...znam da je steta jer na autu nikada nije nista farbano sve je tvornicki i to odlicno ocuvano...A vidjet cemo to cu na kraj sezone tamo u 10om mjesecu..
 
Član
drug ja gledam i ne vjerujem, ovakav lak fabricki poslije 20 i kusur
godina :icon_eek: ;) sa srecom u projektu.
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
samo ubaci 16V i tako ga i vozaj, ebo chuning :D

:cool: Dobro kazes devil,ubacio bi mu 16v motor a ostavio ovaj obicni izgled,to bi bas bila fora auto,kontas duja 1,3 poso coek na pijacu a kad doda gas ode,malo sjebavati ljude na cesti :D to bi bas bila fora.
 
Član
ne bih ga nista dirao,cak sta vise nasao bih od amerikanca plitke branike neke oldschool felgice..duboki lip i zakuco ga i naravno motor...i imao vuka u jagnjecoj kozi :)
 
Top