golf mk2 1.8 brilliant black-kozna tabla

golf mk2 1.8 brilliant black-kozna tabla

Legend
vjerovatno cu na kraju i ubaciti komplet motor ako nadjem da je u dobrom stanju vidjecu jos, hvala, svaki savjet dobro dosao
 
Legend
ubacio bi vrlo rado ali nema se kesa ;) da ubacim abf treba preko 1000km i prepravim svoj plin na sekvent 600km :icon_smile:
 
Prodao bih ja svoj 9a motor ako si zainteresiran imas sve detaljno u mojoj garazi...na njemu je sve novo od A d Z
;)
http://www.bhtuning.com/golf-16v-9a-rallyfront-t-46614-20.html
 
Legend
ne bi 9a, sad za sad mi je opcija 8v digifant, kad sam vec auto radio na GTI look gledacu da bar pod haubu ubacim 8v pa mi se motala ideja da svoj prepravim ali izgleda da cu od prepravke odustati, a ako ikad budem u mogucnosti da izdvojim vecu kolicinu novca onda bi to bio ABF ili 1.8T, nisu mi neka velika finansijska primanja tako da sve sto sam uradio i sto radim, radim polako i postepeno kako sam u mogucnosti odvojiti koju marku za auto, ali za ovaj period kako je auto kod mene, napravio sam veliki pomak dosta se odradilo mada se sve i ne vidi preko slika, imam jos dosta toga u planu pa cemo vidjeti koliko cu od toga uspjeti ostvariti
 
Legend
hvala, evo sad usao u kucu zavrsio ubacivanje table i sredjivanje grijanja, bilo je zezancije nisam sve zavrsio, negdje sam vjerovatno raskacio zice od playera pa ne radi sutra cu to rijesiti i vratiti neke sitne plastikice za veceras je dosta
 
Legend
bice danas kad dodjem sa posla, dok to jos fino uklopim i ocistim, zao mi je sto nisam slikao u toku radova to je bio haos, iza table je bilo brdo prasine i izdrobljene spuzve od grijenja, sve sam fino ocistio i kutiju klapni fino sredio, danas mi je ostalo par plastika da vratim i da ocistim tablu i da vidim sto mi player ne radi
 
Legend
evo i dvije brzinske slike, sto se tice grijanja ja prezadovoljan sad extra duva, zaboravio sam napomenuti da sam zamjenio komplet plastiku gdje dodje motoric pa do kutije sa klapnama, moja bila ispucala pa je neko prije mene ljepio trakom, dobro sam ikako imao grijanje/hladjenje, napravio i player bila se zica otkacila, jos da sutra usisam auto nisam danas stigao ;)


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
Top