Golf Mk1

Golf Mk1

Član
Pozdrav svima.. Iako pratim Bhtuning vec duzi niz godina nikad nista nisam "parikarao u garazu" pa evo sad cu..Inace vozim golfa 4 sdi ali on nije glavni lik ove price :) Dakle neki dan udjem u garazu od tetka i ispod 5-6cm prasine i ko zna cega jos ugledam golfa 1 i sine mi ideja da ga kupim..Motor je 1.6 dizel.Lezao je u garazi duze od dvije godine i upalio je od prve cim smo stavili akumulator.Limarija je bila u prilicno dobrom (skoro odlicnom) stanju izuzev pragova i poda..Kad su se vec poceli raditi pragovi pala je odluka i za kompletno farbanje.Nasao sam neka recaro sjedista u ne bas sjajnom stanju te su presvucena u eko kozu.Golf je jos dobio i fire & ice felge 15"..Ostalo je taman 3-4 cm prostora za spustanje ali to necu prije proljeca jer ce sad svakako ici celicare na njega..Ubacen jos naravno i cd player, neki zvucnici i jos par sitnica odradjeno na mehanici..Ostalo usput kako mi dodje :) Ako ga odlucim zadrzati na malo duze, najvjerovatnije cu se baciti u potragu za tdi motorom 66kw ali otom potom .. za sad evo par slikica..
2qvruas.jpg

e8ub9l.jpg

261zsdt.jpg

axicft.png

8y9enq.png

143q6op.png

309odpy.png
 
Poslednja izmena:
Član
Slika i prilika, lud si ako ga prodas. Jesil ga radio u onoj ulicici kad se silazi u grad,garaza pored puta, vidio sam i tu nakog keca u pripremi
 
Član
Golf za sada slusa odlično, a ako nešto zapne tu su detaljna uputsva sa slikama bukvalno svakog šarafa :):)
20h68e8.jpg
 
Top