Golf MK1 slabo grijanje

Golf MK1 slabo grijanje

Pozdrav svima. Imam problem sa Golf 1 grijanje je slabo, znaci kada ukljucim da grije napred puse hladan zrak a na sajbu i pod noge vruc zrak. Sad ne znam u cemu bi bio problem jer samo grije kod sajbe i pod nogama, a napred na maski uvjek puse hladan zrak.
 
Član
druze skines naprijed konzolu i tu policu ispod nogu,i vidis na klapnama ima li spuzvica ako nema uzmi kakav filc ili karton i zalijepi silikonompa ce vidjeti onda grijanja...:D
DSC09409-2.jpg

fotografija310.jpg

ovako bi trebalo biti i slobodno iz jednog komada okruzi i zalijepi.
 
Hvala na odgovorima danas sam skino donji dio table u ono crijevo sto ide iz hladnjaka prema naprijed se izvuklo, vratim to i vezicom stegnem i puse dosta jace ali naprijed opet hladan zrak ali evo jos sam citao i svagdje pise da u keceva naprijed puse hladno, pa sam probao zatvorit naprijed a da puse vruc zrak na sajbu i pod noge i stvarno lijepo grije.
P.S. prije kad sam ovako radio ukljucim na sajbu i pod noge ali ne zatvorim naprijed pa mi ne grije dovoljno, a sada kad zatvorim naprijed grije predobro.
 
Dobro nema sada al se ne zna kada moze zapadati :) . oduvjek sam ja imo ti problema sa grijanjem pa reko da postavim temu mozda ko bude pametniji i et nisam znao da je to tako u njih a imam Golfa 10 godina :). Ali sam preksinoc u 3 ujutro putovao trebalo mi grijanje a u mene hladi a inace sam mjenjao i hladnjak pa da i to vidim kako sad grije jer sam ubacio hladnjak od dizela na benzinca a u dizelskih uvjek naprijed puse bez obzira sto je ugaseno grijanje osim ako se ne zatvori ventilacija.
 
Član
Pa zatvoris klapne na kojim duva hladno. To je kod keca tako. Inace kad se ugrije samo odvrnes grijanje i rashladi ga samo tako :)

Послато са HTC One M9 уз помоћ Тапатока
 
Top