Golf MK1, Mk2, MK3, Passat MK3, Polo mk4 Dijelovi...

Golf MK1, Mk2, MK3, Passat MK3, Polo mk4 Dijelovi...

Član
RE: Golf Mk2 Dijelovi...

Rucica: 5km
Srednja konzola sa kozicom 25km bez kozice 15.
Tepihi za solje za gepek 25km, a ako je samo tepih sto ide preko rezevne gume on je 15km
Tapacirunzi 40km...
 
Član
RE: Golf Mk2 Dijelovi...

2 fara njemacka su ti 30km, a imas novi po 8km tak da nezz sta ti trazis u biti :D
 
Početnik
RE: Golf Mk2 Dijelovi...

ErRoR je napisao(la):
Na prodaju dijelovi za Golf II, trenutno na stanju 3x kompletna stranca dizeli, i 3x kompletna stranca benzinca, pa evo sve sto vas zanima moze tu, moze i na pm...
I jos jedan info, mimo ovih 6 golfova, prije je rastavljeno jos xx njih tako da ima dosta nekih dijelova....


owako kod mene je tabla do 220 km/h nemam obrtaja a wolio bid a imam radis e o golfu 2 iz 1987 godine benzinac 1.8 ako imas da prodas bilo bi mi darling ;)
 
Početnik
RE: Golf Mk2 Dijelovi...

ErRoR je napisao(la):
Imam drug, tabla sa obrtajima ti je 30km...

reci mi jos samo je li sa dva ili jednim djekom za benzinca znaci i gdje se nalazisa da to pokipim :)

e imas li i kedere za golf 2 2 vrata trebaju mi kederi za vozaca i suvozaca
 
Član
RE: Golf Mk2 Dijelovi...

Krovni kederi ili kederi vrata, sat nije bitno imam i sa dva i sa jednim đekom... Lokacija Novi Travnik
 
Početnik
RE: Golf Mk2 Dijelovi...

dizel motor komplet sa hladnjakom i instalacijom, moze i turbo dizel ako je povoljan,,glavni uslov je ispravnost i dobra kompresija jer da ne moram odma radit generalku.pozdrav
 
Član
RE: Golf Mk2 Dijelovi...

pozz drug, interesuje me gti body gkit imaš li šta????i Krovne lajsne u dobrom stanju golf sa dvoje vrata obje mi trebaju??pozzzz
 
Član
RE: Golf Mk2 Dijelovi...

Red_Line je napisao(la):
dizel motor komplet sa hladnjakom i instalacijom, moze i turbo dizel ako je povoljan,,glavni uslov je ispravnost i dobra kompresija jer da ne moram odma radit generalku.pozdrav
Dizel motori, svi su dobri, cijena od 400 do 800km... Imam za 750KM obicni dizel iz stranca, jos u autu presao 87.000, da ne bude muljaza ovo ono, kad vidis skoljku u kojoj je motor znat ces da je kilometraza stvarna...


bad_look je napisao(la):
pozz drug, interesuje me gti body gkit imaš li šta????i Krovne lajsne u dobrom stanju golf sa dvoje vrata obje mi trebaju??pozzzz
Body Kit trenutno nemam ni jedan na stanju drug, a krovne kedere imam,al moram provjerit kakvi su na ovom zadnjem strancu, ako budu ispucali jebavat ih odma ne valjaju...
 
Član
RE: Golf Mk2 Dijelovi...

Zavisno sto ti smatras komplet skoljku, sa kojim dijelovima sve na sebi, trenutno imam plavu, sivu, crnu, mis boju, 2crvene, i 2 bijele , to su kompletne skoljke sa motorima i svime na sebi... Samo jedna je 4x vrata ostalo sve 2...
 
Član
RE: Golf Mk2 Dijelovi...

meni bi trebala gola dakle bez motora samo vrata gepek i ostale eksterijer bjela dvoja vrata ali ako ti je u super stanju dakle da nije trula nigdje ako uopće postoje takve :lol::lol::lol::lol:
 
Top