Golf IV TDI "crna guja" :))

Golf IV TDI "crna guja" :))

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
dobar ovaj gore komentar,hahahaha
dobar golfonja,nisam jos vidio ovu temu ali sam vidio na avataru da je makina stigla....malo kasnim na forumu,nisam plaho aktivan,hehe
nek je druze sretna i da te sluzi dobro..ako ti bude trebalo sta samo javi ;)
 

MTR

Član
nermin suljagic je napisao(la):
dobar ovaj gore komentar,hahahaha
dobar golfonja,nisam jos vidio ovu temu ali sam vidio na avataru da je makina stigla....malo kasnim na forumu,nisam plaho aktivan,hehe
nek je druze sretna i da te sluzi dobro..ako ti bude trebalo sta samo javi ;)

imas nakih plastika ? :lol:
 
Član
Hoces li ga chipat?

MTR je napisao(la):
Malo promjenio table , malo ga ispoliro pred zimu , malo testirao , prevalio prvu hiljedarku , ugl. po bordu ide od 3,3 do 4,7 mix voznje , idemo dalje :D
Ja sam sa Borom presao mnogo mnogo vise i da budem iskred ovo 3.3 je pretjerano. Takodje, vise puta testirano.. bord laze 0.4 do 0.7 zavisi od voznje :)

Inace, kad sam god izasao iz Sarajeva potrosnja mi nije bila veca od 5.0 bez obzira na vrstu voznje.. i ja sam dozivio 3.4 al to je bila voznja od Salakovca pa sve do Mostara u koloni 85-90 bez stajanja.. pa tu doslovno nisam gas ni pritisnuo nigdje :D
 

MTR

Član
Mrva je napisao(la):
Hoces li ga chipat?

MTR je napisao(la):
Malo promjenio table , malo ga ispoliro pred zimu , malo testirao , prevalio prvu hiljedarku , ugl. po bordu ide od 3,3 do 4,7 mix voznje , idemo dalje :D
Ja sam sa Borom presao mnogo mnogo vise i da budem iskred ovo 3.3 je pretjerano. Takodje, vise puta testirano.. bord laze 0.4 do 0.7 zavisi od voznje :)

Inace, kad sam god izasao iz Sarajeva potrosnja mi nije bila veca od 5.0 bez obzira na vrstu voznje.. i ja sam dozivio 3.4 al to je bila voznja od Salakovca pa sve do Mostara u koloni 85-90 bez stajanja.. pa tu doslovno nisam gas ni pritisnuo nigdje :D



jbg to je po bordu , doduse voznja penzija , ukljucen tempomat na 1700 obrtaja / malo manje od 80 km/h , inace se vrti oko 4,5 - 6,2
 
Fin je golf, svidja mi se, nekako su mi siv i crn najljepsi sto se tice 4ke.. ;)

MTR je napisao(la):
imal ko da prodaje stopke ili gdje se mogu nac ove sto Ole kaze sa crnom linijom one tamnije ?

a evo sad sam ugledao na piku i sjetio se tebe :D lik prodaje stopke sto trazis a nisu skupe. trk! ;)

http://www.pik.ba/artikal/592985/stopke-za-golf-4/
 

MTR

Član
SoundLunatic je napisao(la):
Fin je golf, svidja mi se, nekako su mi siv i crn najljepsi sto se tice 4ke.. ;)

MTR je napisao(la):
imal ko da prodaje stopke ili gdje se mogu nac ove sto Ole kaze sa crnom linijom one tamnije ?

a evo sad sam ugledao na piku i sjetio se tebe :D lik prodaje stopke sto trazis a nisu skupe. trk! ;)

http://www.pik.ba/artikal/592985/stopke-za-golf-4/

hvala drug , to su te koje trazim :cool::cool::cool:
 
MTR je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
dobar ovaj gore komentar,hahahaha
dobar golfonja,nisam jos vidio ovu temu ali sam vidio na avataru da je makina stigla....malo kasnim na forumu,nisam plaho aktivan,hehe
nek je druze sretna i da te sluzi dobro..ako ti bude trebalo sta samo javi ;)

imas nakih plastika ? :lol:

jel ovo sebi ostavljas ili samo ceka kad ce te se rijesiti :D

HELL_BOY je napisao(la):
hm moj golf trosi na 100km 2,50 litre goriva a ima 150ks :) sm chip tunning :))

ja ba...kolko chadi golf auta iza potrose 2,5 litara tecnosti za sajbe na 100 kilometara
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top