Golf IV TDI 66kw by Chile

Golf IV TDI 66kw by Chile

Član
druze pravis cirkus od auta 98% ce ti ljudi ovdje sa foruma reci da je tako..nego vrati se fabrici poskidaj ovo i ove obrvice i bolje bi ti bilo da sredis malo branik i donji lipp i nema ti tuninga na auto od 10km bolje ti je ostavljaj na kamaru godinu dana pa nesto uzmi sto je kako treba...100km za morimoto projektore i dati nekom za ruke da ti to sredi nekk ovako...
 
ma vec sam ranije objasnio da ovi farovi su u realno losem stanju tako da cu kupovati oem farove sa projektorima (znam da Liga radi morimoto i svaka cast momku ali i on bi se slozio sa mnom po pitanju polomljenih nosaca da se ne isplati ulagati u trenutne farove) ali realnost je takva da na nasim cestama nisi u stanju ni sofersajbu da sacuvas od hebenog kamenja po cesti.. tako da ce novi farovi branik i lip cekati proljece..
inace postujem komentar bit ce nesto aBd na proljece sad za sad zbog faxa i uslova na cesti ne isplati se zahebavat
 
Koliko vidim stopke crne ??
Jos nesto???
Meni licno se ne svidja ovo igranje sa trakama diodama plava crvena...naravno svako svoj ukus ima...
Za cetvorku imas milion lijepih i dobrih stvari za kupit a nije ni skupo..nemoj na ovo dzaba pare trosit....
 
nema trake ni cm na njemu, vraceni fabricki farovi stopovi sredjeni sad radim malo oko unutrasnjosti a cekam ljepse vrijeme ima nekih farbanja na njoj tipa desni bok spojleri i lajsne tako da veliku vecinu vracam na fabriku (ono sto sam ja unistio i ono sto je doslo na njemu unisteno)
 
Član
OEM R32 farovi sa projektorima su karina, prvo sto su stari najmanje 12 godina, a drugo sto su precijenjeni. Za upola manje novca mozes ubaciti xenone i Morimoto projektore. Neka prica ko sta hoce, ali R32 farovi nikad nece moci sijati bolje od farova koji su prosli kroz Ligine ruke.
 
OEM R32 farovi sa projektorima su karina, prvo sto su stari najmanje 12 godina, a drugo sto su precijenjeni. Za upola manje novca mozes ubaciti xenone i Morimoto projektore. Neka prica ko sta hoce, ali R32 farovi nikad nece moci sijati bolje od farova koji su prosli kroz Ligine ruke.
slazem se u potpunosti, u planu su u skorije vrijeme projektori posto sam nabavio farove sa ispravnim nosacima ali bilo je bitnijih ulaganja tako da to ceka bolje dane :)
 
pa prednja i zadnje lajsne su radjene ranije samo sto sam sada sve komplet radio i one na vratima i ove

evo i felge su napokon gotove :D
IMG_20150416_101659.jpg IMG_20150416_101710.jpg image-f56441dda2ab8be1425e1e98dc9508c0a8f7b3f6b2a524431a4152384501d020-V.jpg image-83b22968398b5abc9771984fede6b42f90de5d3b78df51e2458a1dafbd0794b1-V.jpg IMG_20150417_093207.jpg
 
Član
Jaa cu samo reci Slikaj ljepse..ni jedne lijepe slike Bogami te mutno te pola auta..daj opali 5 slika iz uglova i to je to..:)
 
Top