Golf IV TDI 66kw by Chile

Golf IV TDI 66kw by Chile

Pusti se jeftinog ćuninga,realno brate bez ljutnje,uništavaš auto.
NHF
Sve to stoji preko zime bi trebao neki projekat da se baci
Ovo sa led trakom je plavo spojeno cisto radi par slika naprijed sve ide u bijelu cekam sijalice 4300 da dodju i onda lagano :) farovi su bili cisto da se uvjerim da se valeo moze otvoriti bez razbijanja stakala
 
Cime si ih uspio otvorit pajserom ako mozes stavi slike otvaranja nevjerujem u to al eto jer ovdje ima,momak,koji se bavi profi farovima i,bjezi od valea a,ti uspio kako to izgleda
 
Cime si ih uspio otvorit pajserom ako mozes stavi slike otvaranja nevjerujem u to al eto jer ovdje ima,momak,koji se bavi profi farovima i,bjezi od valea a,ti uspio kako to izgleda
Imas na forumu temu u kojoj je covjek detaljno objasnio postupak otvaranja farova koji su lijepljeni sa termo ne osjetljivim ljepilom u biti industrijskim fenom grijes STAKLO ne plastiku i sarafcigerom ili skalperom sjeces komade ljepila kad se sve to ocisti zagrije se u donjem dijelu plastika koja se blago deformise da bi se staklo odvojilo sa unutrasnje strane i onda lagano ga odvajas svi bjeze od ovih farova kad je otvaranje u pitanju jer je plastika loseg kvaliteta pa puca ali sto se tice otvaranja daleko je od nemoguceg samo zivci i strpljenje.. slika nazalost nemam jbg nije mi ni naumpalo slikati dok se radilo ali uskoro bi trebao otvarati jos jedan far pa slikam :)
 
Evo mali upadate nije me bilo neko vrijeme radilo se a i bilo obaveza na faxu :)

Za to vrijeme se ponešto i odradilo na bebi :)
Slike ce sve reci
IMG_20141208_222601.jpg
Legla su ambijentalna svijetla :)

Maglenke su sada bijele kao i traka u farovima samo je problem sa kamerom to uhvatiti :)
IMG_20141208_222431.jpg

Naravno cirkus kako je kolega u prethodnim postovima nazvao mjesanje boja je rijesen tako da primjedbe uvazavam

Sljedece u planu je kupovina farova sa bixenon projektorima i crnih stopova i onda pauza preko zime :)
 
Član
zasto se ne javis Ligi i uzmes samo morimoto projektore i ugradis ih u svoje farove, svakako si ih vec otvarao, nece ti bit problem ponovo, a morimoto je vrh
 
zasto se ne javis Ligi i uzmes samo morimoto projektore i ugradis ih u svoje farove, svakako si ih vec otvarao, nece ti bit problem ponovo, a morimoto je vrh
Pa razmisljao sam o tome ali kad skontam na mojim farovima nosaci i nisu u perfektnom stanju tako da ta opcija odpada kupit cu oem farove sa socivima a ove ostaviti za nedaj boze ne jedu hljeba
 
da malo osvjezimo
dok su me stisle obaveze na faxu po nesto sitno se i radilo na autu pa idemo redom

IMG_20150117_161528.jpg
ona traka u farovima izmjenjena sada je 24 smd led na alu traci koja 3x jace svijetli od obicne
ugradile se maglenke (cekam led h3 sijalice da stignu)
maglenke imaju u sebi i dnevna svjetla tako da ce biti muke sa partizanima po cesti da im se to objasni
IMG_20150117_161549.jpg


maglenke i xenoni
IMG_20150117_161633.jpg

moralo se maloo
IMG_20150117_163811.jpg
 
Član
jesi razmisljo da stavis ove led trake i dole oko maglenki, ja sma negdje jednom vidio bilo bi mocno pravo
 
Top