Golf IV 1.6 SR karirani rabbit UPDATE !

Golf IV 1.6 SR karirani rabbit UPDATE !

Evo i ja da napokon da predstavim svoje auto :

Kupljen prije 3-4 god standard nemam slika ali svi znamo kako izgleda obicni golf ,..... od opreme ima 4 x airbag ( sad 3 x zbog volana ) , el podizace, el retrovizore, board comp, manuelnu klimu, ABS, servo .... ( ali aBd stavljam klimatronic samo dok promjenim osvjetljenje tj. dok se nakanim hehehe)....... motor 1.6 SR 8v, god. 1998. kupljena sa 160.000 sad vec 200.000 km na satu........ dosadio je standardni izlged pa su poceli radovi









ona su poceli malo i unutrasnji radovi , tacho chukice itd






























Bice jos radova aBd ali zbog posla i obaveza u zadnje vrijeme nemam vremena ;)
 
Član
RE: Golf IV 1.6 SR

ono sto sam milion posto siguran jeste da u GIV niko nema ljepsu inst tablu, to definitivno, svidja mi se auto u cjelosti, da znam znanje, i da imam zivce kao ti vjerujem da bi svasta napravio, opet u drugu ruku znam da je sebi najgore radit:icon_biggrin:
moja jedina zamjerka bi bio volan, mozda i nije lose, ali da je neobicno jeste
da ti je neki trokraki onaj sa passata ili tako nesto bilo bi mislim puno ljepse
ali s obzirom da je sve ostalo odlicno volan necemo ni komentarisat:cool:
 
RE: Golf IV 1.6 SR

ArminM je napisao(la):
ono sto sam milion posto siguran jeste da u GIV niko nema ljepsu inst tablu, to definitivno, svidja mi se auto u cjelosti, da znam znanje, i da imam zivce kao ti vjerujem da bi svasta napravio, opet u drugu ruku znam da je sebi najgore radit:icon_biggrin:
moja jedina zamjerka bi bio volan, mozda i nije lose, ali da je neobicno jeste
da ti je neki trokraki onaj sa passata ili tako nesto bilo bi mislim puno ljepse
ali s obzirom da je sve ostalo odlicno volan necemo ni komentarisat:cool:

hehehehe volan je bio trokraki ali dosadio a ovaj je iz noketove dvice malo promjene :lol:
 
Član
RE: Golf IV 1.6 SR

extra cetvorka, vidio uzivo i svidja mi se ;) volan po meni ok sretno u daljim radovima...;);)
 
Član
RE: Golf IV 1.6 SR

Dobra čvrka meni se volan nikako ne sviđa, još neke dobre felgice i odlična ;)

Dobra čvrka meni se volan nikako ne sviđa, još neke dobre felgice i odlična ;)
 
Član
RE: Golf IV 1.6 SR

i meni se svidja najvise sto nije nista pretjerano naci neke felge da joj legnu ko budali samari nista vise, mada je i ovako na celicarama nekako "rejserski" ;)
 
RE: Golf IV 1.6 SR

s1ck je napisao(la):
i meni se svidja najvise sto nije nista pretjerano naci neke felge da joj legnu ko budali samari nista vise, mada je i ovako na celicarama nekako "rejserski" ;)

ma samo celikare nista alu hehehe ;)
 
Top