Golf II GT special by VWTDI - Komentari

Golf II GT special by VWTDI - Komentari

Član
Auuu druze, hoces li praviti ovu skoljku ili ces drugu uzeti? Jer vidim da je podosta prednja mulda dobila i prag..
Sretno sa radovima :)
 
Član
Pravit cu ovu druze, imam drugu citavu al nemam papira od nje, pa cu ovu na sto za razvlacenje i onda zamijeniti krak i po potrebi prag. Hvala druze :)
 
Član
Bice ovo fin i kvalitetan projekt, vjerujem da ce biti :) A sta je bilo, kako se desilo ovo?
Hvala druze, trudit cu se da bude. :)
Ma otisao da se provozam, onako bez obaveze, jos kisa padala, i covjek nije obracao paznju i izadje pred mene a ja mozda 20 metara do njega i jos vozio sigurno 80, kisa pada mokra cesta znaci nema stajanja, i ja mislio u moju ce se traku ukljucit pa pocnem obilazit lijevom stranom a on opet pred mene :banghead::banghead: ja jos jace zakoci, auto prokliza i BOOM... nisam bio svezan a ni brat, u tom trenutku se samo sjecam da sam kliznuo po sjedistu i udario koljenima u tablu, kad sam ustao i izasao ja opet u svojoj traci, samo malo nakrivo, a ovaj passat na drugoj strani puta zapucan u rasvjetni stub. Od jacine udarca poklopac na rezervoaru se otvorio. Jos tad je bio obicni relej za pumpu, i kako se sam ugasio, u tom trenutku nisam ni obracao paznju na kontakt i to, nego izasao iz auta da vidim jesu li brat i ovaj vozac dobro, odvedem brata u hitnu, vratim se kuci po vozacku(ostala mi kod kuce) i dodjem gore nakon mozda pola sata i vidim radi mi pozicija, ja do auta a kontakt radi, pumpa zuji... Uglavnom na kraju krajeva sve dobro, ovaj sa passatom odmah priznao krivicu, brat imao 2 posjekotine oko oka i jednu na ramenu. Izbio mi sajbu, sad ce da je plati :p:p
 
Član
Dobro je da su svi dobro i da je priznao krivicu. Tako nesto se i meni desilo, vozao se bezze i kisica pala, ja da skrenem a on iza mene lovackim dzipom buuuum... I isto nikom nista i prizna krivicu i odmah plati stetu da ne zovemo policiju... Sreca u nesreci :p
Pratim projekt i nadam se da ce se brzo i kvalitetno uraditi :)
 
Član
Ma najbitnije je da nikom nista ne bude, za ostalo je lako, samo mi je krivo zbog policije, cekao sam zapisnik preko mjesec dana, policajac sto je dolazio da pravi uvidjaj otisao na godisnji 2-3 dana kasnije i morao cekat da se on vrati sa godisnjeg da bi to neko sastavio. :)
Hvala druze jos jednom, da ce se kvalitetno raditi to sigurno a da li ce brzo to cemo vidjet kako ce dijelovi bit dostupni a i kako ce finansije dozvolit, farbanje tek sledeci mjesec zato sto sam htio kod profesionalca a i to sam ugovorio 3-4 dana nakon udesa, ma da nece ni limar zavrsiti svoje do tad :)
 
Član
Zasto da ne, drug ima na obicnim blatobranima isti model samo 16ke al 9j, a ja cu stavljati g60 rubove pa cu tu dobiti jos prostora, a i ako ne mognu mogu se prodati pa naci druge ;) svejedno nisu bile skupe
 
Top