Golf 6 - Automatsko zaključavanje - ČUDNO

Golf 6 - Automatsko zaključavanje - ČUDNO

Pozdrav ljudi,

dešava mi se sljedeća stvar: automobil se sam ponekad zaključa nakon što izađem i izvadim ključ, a ponekad i neće, imam osjećaj kako mu i volja :D :D

Je li ima nešto od čega to zavisi ili šta? Nekad bih dok ja nadjem npr telefon u dzepu a izasao sam iz auta vec se sam zaključao, dok sad recimo rijetko kad to uradi, odnosno moram ja sam na ključu uprijet da ga zaključam :) ..
 
Član
I meni se auto samo zakljucava, meni je onaj pipak na vratima upao, na jednim ili na dvoje vrata nisam siguran, pa se vjerovatno zato zakljucava, eto mala pomoc.
 
Član
Po fabrici, trebalo bi da je nastimano da kad izadjes, zakljucas ga ti - nemoze se sam zakljucati, ali u situacijama kad npr. bilo je auto zakljucano, i ti ga otkljucas, ali ne otvoris vrata on se onda ponovo sam zakljuca posle par sekundi, a to je kao npr.neka zastita od slucajnoog otkljucavanja i slicno, pa da ne bi ostao otkljucan. Takodje, posle paljenja auta, neko kratko vrijeme sam se zakljuca. Ako to nije ovakav slucaj kao sto sam opisao, onda je kod tebe cini se malo pobrkano.
 
Tako je kao sto si opisao. Sada sam testirao. Ukoliko ne otvaras vrata sam se zakljuca. A ukoliko otkljucam otvaram vrata i zatvorim ih nece sam da se zakljuca. Hvala
 
Top