golf 6 1.2 tsi rabbit

golf 6 1.2 tsi rabbit

Kako ovo rijesiti??? Boja je ok samo se plastika malo naborala....
 

Prilozi

  • 20160102_103951.jpg
    20160102_103951.jpg
    928,4 KB · Pregleda: 96
Ma bode me u oci hii. Najvjerovatnije necu nista dirati ako bude samo rijesenje bojanje cijelog branika... cekati da se jos sta nakupi hee..
 
Da javim da su se sijalice OSRAM pokazale na kisnim putevima odlicna... tako jos samo da vremenski duze izdrze i biti ce super investicija..
 
Član
A hocu da budu kao jod highline. Jedino kupiti orginal stopsvjetlo... a uvjek sam vozio tdi audi a4 1.9 90ks golf 5 1.9 105 ks passat b6 2.0 140ks. Trazo sam golf 6 od 105 ili 110 ks. I slucajno probam ovo cudo od motora....tko god proba ne moze vjerovati da tako dobro ide a tek koliko potrosi.. za sad pre zadovoljan

To cudo od motora je jedan od vecih promasaja. Ja ti tom motoru dajem roka jos nekih pola godine :D
 
Tko zna mozda i izdrzi i godinu... koliko znam imali problema sa lancom i to je rijeseno ovo ostalo ok.. drug mi je ovlastenom i isto potvrdio..
 
Trebam pomoc.. kupio sam sa ebay led ubodne sijalice za unutrasnjost i tabice. Unutra sam postavio ok ave ali kad stavim za tablice pali mi se greska na instrument tabli...
 
Top