Golf 5 Kupovina

Golf 5 Kupovina

Član
ja neznam jesul prodali mog golfa 2006 kupljen u bih na satu 112000 pravih kilometara.svi servisi u ovlastenom od prvog dana ako vec trazis g5 ostalo na pp
 
Član

Mogao si predloziti i Touareg V10 TDI

Ti razumijes razliku odrzavanja izmedju tog golfa i bmw petice?

Ova petica sa linka mi izgleda odlicno. Unutri ima MK6 volan, klimatronic i dobar radio rcd 510 i to Bosch. Tko god ga je slagao, nije stedio. Sicevi su u odlicnom stanju, bocnice mi izgledaju dobro i bez nekih ozbiljnih tragova koristenja. Mehaniku jos provjeriti i ako je ok kupiti.
 
Član
pa eto uredu, ja samo kazem da je to golf star 12 godina i da to auto realno ne vrijedi toliko kakvu god opremu da ima. isto tako cetvorka ne vrijedi 9000. za te pare se moze uzeti ozbiljnije auto budimo realni

Cijenu odreduje trziste. Da taj golf ne vrijedi kao sto ti kazes, ne bi bilo kupaca za njega.Znam, sad ce ovi komentirat da je tako samo na balkanu ali to nije istina. Ista je stvar i vani i ovdje. Zasto se citroen ne moze prodati za vise? Zato sto nitko nije spreman platiti vise za Citroena kad onda moze kupiti Golfa.

Sve ima svoje zasto. Jedan covjek je rekao

Nije Porsche skup, nego mi nemamo para
 
Član
Nije ni golf vise jeftin za odrzavanje , proslo je to vrijeme ,
a ovaj BMW ,
vecina dijelova moze od pred facelifta tako da nije ni on puno skuplji za odrzavanje..
 
Nije ni golf vise jeftin za odrzavanje , proslo je to vrijeme ,
a ovaj BMW ,
vecina dijelova moze od pred facelifta tako da nije ni on puno skuplji za odrzavanje..
i moj je amidža tako mislio, pa sad umjesto da bude rahat i voza mercedes c220 ili golf 5 on za 15 dana u istog takvog bmw spucao oko 5000 km, zamajac, radilica pukla, klipnjače, klipove, mogao uzeti e klasu 2007 godište :)
 
Član
golf 5 se počeo praviti 2004 sa 2.0 su išli problemi do 2006-8 samim time i tvoj je podložan tim bolestima.
auto je dosta kopan, instrument tabla, klima, rcd, prekidač svjetala, zvučnici vrtata, volan, ručica mjenjača, farovi su mi isto sumnjivi...i druga instalacija..sve su ovo nebitne stvari a tebe sigurno privlači to...

tebe ako bude zezao motor ili prenos od 4m ti si jeban i džaba ti sve ovo gore, farbanje i limiraju provjeri kod dobrog limara jel on s parkinga vidi šta je rađeno, ostalo u servisu i kod elektirčara da premjeri parametre jel po satu 17k je ništa

bar bi ja tako uradio
 
Član
To svakako ide u ac quattro da oni provjere sve.. Prijatelj mi je isto to rekao da je sumnjivo sto je toliko stvari zamjenio u autu.. Momak mi je pokazao papire i saobracajnu da je u obradi on kako kaze kupio golfa od nekog druga
 
Član
11500km za auto iz 2004.???

Ja svog volva sa plinom i kamarom opreme iz 2004. platio ca. 5900km...

Decki ode svijet u *****
 
Top