Golf 5 2.0 TDI Sportline

Golf 5 2.0 TDI Sportline

Član
Jako pedantan i lijep golf, svaka cast! Imamo poprilicno slican ukus sto se tice stajlinga....
Ako ti nije problem mozes li mi napisati koja si stakla i koliko u procentima zatamnio i koliko te izaslo novca, imam i ja u planu to raditi, pa da imam orijentaciju.. hvala unaprijed ;)
 
evo neke slike enterijera, trenutno nemam nista bolje ali bit ce uskoro... i moram promjeniti player obavezno :lol:
hvala vam svima na lijepim rijecima..









[/align][/align]
 
Član
Druze svaka cast Golf je prelijepp.. samo gdje ti je Mp3 onaj radio bolje mu vrati onaj fabricki njihov :D barem meni ljepse izgleda sa orginalnim a ostalo se sve za 10 mozda da stopove malo zatamnis..
 
MuMa je napisao(la):
Druze svaka cast Golf je prelijepp.. samo gdje ti je Mp3 onaj radio bolje mu vrati onaj fabricki njihov :D barem meni ljepse izgleda sa orginalnim a ostalo se sve za 10 mozda da stopove malo zatamnis..

i planirao sam stopke da zatamnim, ali nikako da uhvatim vremena sve danas, sutra i nikako...
a player je dosao u autu a necu da dajem pare p akad budem imao dovoljno uzet cu dvd OEM aBd... hvala na lijepim rijecima i sve najbolje
;)
 
Zanimaju me misljenja clanova foruma kako bi se uklopile 19ke Sportec Mono 10
umjesto BBS-ica na mog golfa?
radi se o ovim felgama koje posjeduje clan " M A R E X "

evo usput koja slika zimski setup


 
Član
evo nesto na brzaka al misli da bi mu dobro legle jos uzivo kad se to vidi..cak bi i crne dobro dosle..
bcpCA.jpg
 
Top