Golf 4 V6 Tuzla

Golf 4 V6 Tuzla

Član
huhhu...brate ja sam ti svoje misljenje sto se tice felgii rekaoo...evoo jedna slicicaa od menee s novim led stopkamaaaaa:D:D:D...

http://img376.imageshack.us/my.php?image=dsc01173sc6.jpg
 
Član
A3M Banja Luka je napisao(la):
Imam za tebe jednu jaaaako finu stvarcicu, Carbon hauba:)

SNIZENJE za tebe sa 820 KM na 600 KM:):):)

Imas ti kolega i za mene jednu jako finu stvarcicu, isto sa snizenjem...a ja jos cekam :D
 
Član
perverzija je golf na slikama... uzivo sigurno 5x bolji... sve ok . samo cim prije ga zakucaj s kvalitetnim ovjesom ! ne preporucujem spustanje samo s oprugama na ovakvom autu....

komplet nize vjesanje (amortizeri+opruge), ili GW po mogucnosti... nakon toga Strut Braces naprijed i Bog te veselio.
 
Član
ja taman reko odo da napisem da bi trebao uzet diode ,kad vidim vec si odradio -prejebene su!!! ne diraj vise nista na autu
 
Član
ma nema brate inace nisam neki ljubitelj golfica,al tvoj je stvarno extra!
posto i ja sada budem u tuzli(studiram) vidjam cesto ovog golfa, bas sam te prije par sati vidio, ma zvuk je haos....a i felgice su ti extra legla!
Svaka cast
 
Član
miki321oc je napisao(la):
svaka cast
feluge su extra sjele


samo jos spusti golfa
i ofarbaj one nastavke branika (prednjeg i zadnjeg) u boju auta
nije velik posao a mnogo ce bolje izgledati

ja bi isto to uradio,ostalo je sve ono totalka po ukusu,samo bi s tim bolje izgledao,a vjeruj mi kao ofarbas da ces paziti neces ici previse blizu ivicnjacima,i neces morati raditi svake godine...a bice ljepsi :) respect
 
Član
ja nebih skidao oznake, jer su istinite i izgledaju dobro...
a ovo sto adem i miki kazu, samo to jos fali...
 
Legend
Pa mozda Vam je naj bolje da svi kupite po jednog istog Golfa, pa onda skidajte oznake, spustajte ga, dizite i micite do mile volje..
 
Član
Super je golfac, samo mi stope nisu po mom ukusu, puno bolja mi je opcija one kristalne pola bjele pola crvene, al' dobro tvoje auto mada i ovako super izgleda. A nemoj oznake skidat bas je dobro vidjet V6 4motion :)
 
Top