Golf 4 TDI

Golf 4 TDI

Član
Dali ostane pola cm lufta izmedju kraja spojlera i lipa kao npr lip kraci pola cm sa strana ako je oem
Ja sam skinuo lip sa engleza cetvorke :D i bas se iznervirao isto auto i sve al ne pasu zabice sve i jednu morao prepravljat bas borba bila i da i kod mene je na kraju pola cm luta na krajevima tako je i bilo i na ovoj sa koje sam skinuo lip.
 
Svaka 4 sa v6 lipom ima,isti problem kod mene je ista stvar oem lip a ostaje luft od pola cm a kopce sve idu rupa,na rupu tj sve se slazu volio bih to rjesit bode mi oci cuo sam da se moze grijat i,navlacit dosta se dobije sa strana e sad??
 
Član
Svaka 4 sa v6 lipom ima,isti problem kod mene je ista stvar oem lip a ostaje luft od pola cm a kopce sve idu rupa,na rupu tj sve se slazu volio bih to rjesit bode mi oci cuo sam da se moze grijat i,navlacit dosta se dobije sa strana e sad??
Meni je sad ok ne diram i ovo sam se napatio nebi bas experimentisao sa grijanjem svakako sam jedva pronasao i ovaj :D
 
Član
Svaka 4 sa v6 lipom ima,isti problem kod mene je ista stvar oem lip a ostaje luft od pola cm a kopce sve idu rupa,na rupu tj sve se slazu volio bih to rjesit bode mi oci cuo sam da se moze grijat i,navlacit dosta se dobije sa strana e sad??
treba ga dobro navuci

tak i meni na mk5 kad sam mjenjao lip, falilo mi 1cm :D skinem ga ponovno i navlacenje
 
Top