golf 4 TDI

golf 4 TDI

klasicni golf,, moj savjet ti je da prvo ganjas felge,, minimalno
17" jer ispod smijesno izgleda, onda rijesi haubu i ispoliraj komplet auto;)
 
malo je losha kamera tel sam slikavo a nak nije losa bolja ima sjaj ma da sam planirao naljeto da ga poliram... sve u svemu hvala a fele 17" naj manje mislim nebi ni iznad ni ispod da da stavim 18" sto imam podrobice mi sve malje da stavim nije lijepo 17" da stavim to je ok tamam:)
 
zavisi najvise do vozaca,, kad stavis 18ke moras puno vise paziti, kako prelazis preko rupa
trotoara i sl,, a druga stvar je vjesanje koje mora biti besprijekorno,, u suprotnom krecu
popravke.
 
jest i to si upravu i da te pitam znas li ima li ovdje tko na forumu da zna sta oko grijaca u sjedistima neradi mi jedno nikako nece da grije posto sam novi na forumu slabo znam ovdje sta... :/
 
Član
aj snijega kod vas:icon_eek:
kod mene ko u hercegovini svegami


dobar golf, samo lagano u tjuniranje;)
 
ove mi je covjek felge davo za ove moje celicne sa gumama komplet 1 za 1 njemu goleme pa hoce da skine 18" a i meni goleme sad je taj covjek otisao u njemacku na put kad se vrati mogu da ga pitam dali jos vazi ponuda pa ako tko ima kakve celicne fele 15" sa gumama da se to zamijeni svakom cu pomoci izaci u susret fele su kao nove nisu nigdje ostecene..



Uploaded with ImageShack.us

hvala drug a ovo sam danas slikao sijeg druze pao tako ti je kod nas u kladnju heh
 
jesu ali meni nepasu goleme necu moc ic na jedno mjesto malo kaldrmice malo sumice oj mama hehehe

fele jos staje mogu se uzet za nesto manje od mjeseca ce doci lik pa ako kome trebaju nek se javi isplati se dati za njih covjeku 15" celicne i jos plus para nesta
 
Član
Hajd vidi ti ako hoces zamjeni celicare 15 sa njim za ove , a poslije bi ja tebi dao 17-ke moje ako su ti velike ove 18 :) , i dobar golf srecno sa radovima :D
 
Član
ja bi stavio 18, jer vozim po gradu samo dobra je cesta , ako se tebi svidjaju moje 17 lahko cemo, ugl felge su ti 8 jota nisu krive , jedna ima ogrebotinu ali nije nesto sto bode oci nije velika , meni su bile 5-6 mjeseci na autu nisam imao problema

a evo ti kako bi to leglo na nekog golfa slicne boje kao sto je tvoj :D

i de mi reci koje je godiste , oprema ovaj tvoj ?

32455
 
nije belaj drug cim ovaj cojek dodje sa puta vidicu se sa njim da porazgovaram posto jos bolje sto je on meni ponudio tu zamjenu ne ja njemu :D a meni ne odgovaraju flel los put samo ih mogu unistit djaba.. a posto se ja volim zavuci svugdje sa golfacom to ti je to meni naj bolje odgovaraju 17" :icon_smile: a taj golf sa slike bas takvo nesto zelim da uradim on je :cool:
 
Član
ma kako nije ;) , a reci mi jel ti radi board , vidim na onoj slici ins. table kao da ne radi , i koje je godiste golf ?
 
Top