Golf 4 TDI PD - Vibracije pri punom gasu

Golf 4 TDI PD - Vibracije pri punom gasu

Član
Ja sam imao golf 4 tdi preko 300 tkm original kvacilo. COvjek poslije mene ga odmah cipao i onda je ubrzo oslo.
Tvoj Golf...ili je imao loseg vozaca ili nije km original. na cetvorkama dugo traje zamasnjak(bio VP ili PD motor.)

Pa recimo da je mali otkako je položio sjedao i vozio a prije toga se nije dešavao problem, on je prešao sa njime 10ak hiljada, da li je moguće za 10ak hiljada sjebati dobar zamajac
 
Super Moderator
moguce je pokvariti zamajac koji je vec pred mjenjanje, nije to zbog njega vec zbog kilometara, mada cetvorke nemaju bas problema sa zamajcem ko petice npr.. al zavisi i od nacina voznje opet
 
Član
Da li Golf 4 ATD ima plivajući zamajac

Danas vidim škoda 74 kW ATD nema plivajući, a golfova ima ATD rijeđe malo nego AXR-a, da li taj ATD ima plivajuci
 
Član
Stavljen fiksni danas, brunda u 4 ko da je Tomo Vinkovic, vraca se on na plivajuci, nije ga beze fabrika izmislila

sta mislite o SACHSu posto za njeg mogu izdvojiti 500 km za cijeli komplet
 
Član
Lose...biraj dalje...cim izadje iz garancije ako je i doceka vrisno je. Ali je najpovoljniji....
 
Član
Ako hoces da bude ok sve odi u ovlssteni i kupi originalni sa 2 god garwncije. Zwmjesnski plivajuci su vecinom losi, puno prije odu, treskaju na paljenju i gasenju, cuju se pri odvajanju kvacila itd... Nece se nista cuti naravno dok je nov, ali nakon 30-40k km em sto tresucka, em sto dobije ''blup blup blup'' zvuk dok radi na leru, a taj se zvuk pojaca kad pocnes oduzimati kvacilo pri kretanju itd...
Fiksni ti bronda vjerovatno jer si isto kupio neku jeftiniju verziju ili cak polovan.. Jeftinije verzije fiksni su lose. Ja sam ugradio vise fiksnih zamajaca, skuplju verziju, nit ima kakvih zvukova na leru, nit brunda nit trese nit ista i nakon 2 godine evo nista i dalje auto ide normalno bez ikakvih nus pojava...
 
Član
Valeo govno u bojama, kaže bolje nego plivajuci... Kolko je taj orginalni u ovlastenom, mozete sliku mi naci
 
Top