golf 4 problem zmigavac

golf 4 problem zmigavac

Član
Imam problem nekad kada zakljucam auto ostane mi komplet desna strana upaljena zmigavac. Prije se znalo nekad desiti, sada je stalno znaci non stop moram otkljucati pa zakljucati dok se ne ugasi. Zna li neko sta je problem. Danas sam parkirao auto u alti i najmanje sam morao 12 puta ako ne i vise otkljucavati i zakljucavati da bi se ugasilo doslo mi je da razbijem sve. Pomozite :D
 
Član
Druze pravac autoelektricar i spremi 20tak KM i rijesi problem kako dolikuje a od zapitkivanja i nagadjanja po forumu nema srece!
 
Član
to je aftermarket neki alarm. I ja sam imao na par auta taj problem. Rjesavao sam tako sto sam sve pocupo i ostavljao samo centralnu bravu.
 
Član
Hvala svima sad cu ici kod moajstora pa cu vam javiti sta sam rijesio mozda nekome bude od pomoci.
 
Član
to mi nekako izgleda kao da je crknula jedna dioda u modulu pa ti ostaje upaljen zmigavac,inace ako je modul smjesten pod vozacevim sjedistem ili nogama zna voda i vlaga da naprave sranje,
 
Član
to mi nekako izgleda kao da je crknula jedna dioda u modulu pa ti ostaje upaljen zmigavac,inace ako je modul smjesten pod vozacevim sjedistem ili nogama zna voda i vlaga da naprave sranje,
Nisam jos rijesio problem, ali kao da si se susretao sa ovim jer mi je tepih ispod vozacevog sjedista ponekad vlazan. Ali nisam nikad mogao skontati do cega dizao sam auto na dizalicu nista se ne vidi.
 
Član
kod mene je bio isti problem.stvar je u tome da popusti dihtung u vratima ispod tapacirunga.Mislim na dihtung oko one metalne ploce i oko zvucnika pa tu prolazi voda u kabinu a bilo bi pozeljno da ocistis odvode za vodu ispod vrata (dno vrata ispod kedera male rupe na svako 15tak cm).Dihtung vrata sam rijesio tako sto sam ispod ploce zalio silikonom.Sad je suvo kao barut!:)
 
Član
nisam ja ali jes kum na pasatu imao nesto slicno samo njemu nisu zatvrala vrata mislim brave nisu odradjivale posao,on je sve cepove sto su ispod auta mjenjao i na sva vrata ljepio onu foliju bila mu potrgana,a voda ulazi pored stakla inace,potrose se one gume sto dihtaju a vremenom se i vrata malo deformisu i eto belaja
 
Član
Na cetvorci modul centralne brave se nalazi izmedju pedala i instrument table, nije neka nauka skinut ga, drze ga 2 sarafa, lijepo se otvori pregleda zamjeni sto je crklo i to je to, nema teorije da vlaga dodje do njega.
 
Član
a to sto vam se nalazi pod vozacevim nogama kod golfa 4 je ECU od motora, i bogme je fino zadihtovan
 
Top