golf 4 PD. nesta ne vuce

golf 4 PD. nesta ne vuce

dali zna neko do cega bi moglo bit odjednom mi golf izgubio vucu i kad pali sad malo duze vergla kad sam ga spojio na kompijuter pokazalo mi neku gresku i nju sam uklonio i zamijenio osigurac jedan od 10A nije proslo dva dana ja je malo pritisko kad opet mi se to desi nece da vuce i slabije pali promijenim ja osigurac sam bez spajanja na komp vuce opet dobro kad danas opet nece da vuce da zamijenim osigurac samo izgori odjednom aj malo ljudi mozda se nekom desavalo jos ovo
pozz HELPP
 
Član
od cega je taj osigurac. ocigledno je da moras naci razlog pregaranja samog osiguraca, to je posao za elektricara

sta je tacno pokazalo na dijagnostici?
 
normalan osigurac kao i svi drugi cim izgori nema vise vuce al on izgori u voznji i idu kola doro al kad ih ugasim pa opet upalim onda neide a nisam bgm zagledo bas na diagnostici sta je pisalo cim ga spoji na pc odma otvori ondje dje staje osiguraci zamijeni taj obrisa te greske i kaze hajde gas
 
Član
svaki osigurac je na izgled obicni:icon_biggrin:

pitanje je od cega je taj osigurac, ocigledno da ima veze sa tom greskom koja se pojavljuje, nemoj se zezat s time, taj osigurac nije bezveze postavljen, mislim da ne mozes ocekivat da sam rijesis kvar, plati majstora da se ne kajes poslije
 
joj kako me samo poceo nervirati zamrzio sam ga... skoro sam ja radio turbinu na njemu veliki servis uradio sitnice mu sve dotjerao i opet me beje... sve u svemu hvala drug
 
Top