Golf 4 motor se cuje najednom glasno

Golf 4 motor se cuje najednom glasno

Evo prije par minuta iz grada se vracam i stao na pjesackom i krecem dakle motor ruka ga stoji i bruji mi toliko sve pod haubom da nije normalno... Turbina radi ok cujem da pisti al nesto pucketa blago u haubi sad kad sam otvorio ?? Sta moze biti jer je sutra nedelja niko ne radi :/
 
Član
Evo prije par minuta iz grada se vracam i stao na pjesackom i krecem dakle motor ruka ga stoji i bruji mi toliko sve pod haubom da nije normalno... Turbina radi ok cujem da pisti al nesto pucketa blago u haubi sad kad sam otvorio ?? Sta moze biti jer je sutra nedelja niko ne radi :/

Kako mislis "ruka ga stoji"? Na koliko obrtaja radi?
 
Član
jako tesko pitanje pogledaj prvo i osnovno sutra kad upalis auto i zagrije se malo dodaji gas i vidi sta izlazi njega prekontrolisi crijeva sva i da li ti je upaljena koja lampa na instrument (ako nemas lampu ne cadi nista ludo iz njega sivo bjelo ljubicasti ili puno crnoga turbo bi ti trebo da je okej i gorivo i dizne ) DA LI SI PROBO DA VOZIS SA ISKLJUCENIM MAFOM probaj i to mejnjac ne bti trebo da je jednom sam vozio audija sa losim zamjcem treslo je sve. uglavnom ako je nesto ozbiljno i skupo vidjeces na ispuhu javi sta si probo sta si provjerio sa vise informacija moze ti lakse neko pomoci i obavezno javi kad popravis meni je moj a3 1.8t skako ko kengur sa losim mafom :)
 
Zvao sam maloprije jednog jarana doci ce da pogleda ujutro pa cu vidjet sta je javicu vam kako sam rijesio
 
Poslednja izmena:
E ovako, bio sam maloprije u majstora na kanalu kaze on ima zastita neka ispod neko zavario i sutra da odem da se to skine da vidi sta je. Kaze moli Boga da ne bude zamajac i set kvacila..
 
Poslednja izmena:
Član
Ako je zamajac to krckanje se ne bi trebalo čut kad stisneš kvačilo, kod mene se čuje 2 godine već :D
 
Kad ga upalim zatrese haos zagrelji nesto u motoru, kad ubrzavam na 1100 obrtaja strasno nesto drobi, dalje kad ubrzam do 2000 motor se dere ko da brata zeni... o_O
 
Bgm fleksibilna cijev to bi mogla biti isto kod mene bilo iznad 2k obrtaja me strah bilo ga dići, 30km kupio novu i majstor postavio i utisalo se ;)
 
Top