Golf 4 Mahex:D

Golf 4 Mahex:D

Lijep golfac imamo iste stopke, samo sto su kod mene vec ostarile :D, promijeni farove mnogo ce bolje izgledati imas kod mene u garazi pa pogledaj slike kako izgleda sa crnim farovima
 
Član
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
skini farove i zatamni i masku crnu, bilo bi puno bolje zbog
felgi, stopki zadnjih i folija;)

druze kako mislis da zatamnim???

bad_look je napisao(la):
extra izgleda.....pozzz:cool:

hvala;)

bobom4Motion je napisao(la):
Lijep golfac imamo iste stopke, samo sto su kod mene vec ostarile :D, promijeni farove mnogo ce bolje izgledati imas kod mene u garazi pa pogledaj slike kako izgleda sa crnim farovima

oki..planirao sam kupiti nove farove....jebiga dok bude malo vise para:icon_smile:
 
mahir19 je napisao(la):
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
skini farove i zatamni i masku crnu, bilo bi puno bolje zbog
felgi, stopki zadnjih i folija;)

druze kako mislis da zatamnim???

bad_look je napisao(la):
extra izgleda.....pozzz:cool:

hvala;)

bobom4Motion je napisao(la):
Lijep golfac imamo iste stopke, samo sto su kod mene vec ostarile :D, promijeni farove mnogo ce bolje izgledati imas kod mene u garazi pa pogledaj slike kako izgleda sa crnim farovima

oki..planirao sam kupiti nove farove....jebiga dok bude malo vise para:icon_smile:




Ma samo polako ima vremena, ja nisam nista radio na autu ima skoro 9 mjeseci sad planiram nesto, ali vidjecemo kako ce biti sa vremenom:D
 
Član
dobar golfic,samo u pod i nesekiraj se onda,jedino ce se mravi brinuti da im glave neskines......











street reptile
______________
Seat Ibiza 1.9 TDI
 
Član
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
pa rastavis farove i zatamnis , onaj jedan dio, sjenilo ne smijes zatamnjivati;)

oki...pokusat cu s ovim svojim majstorima :D



aldintdi je napisao(la):
dobar golfic,samo u pod i nesekiraj se onda,jedino ce se mravi brinuti da im glave neskines......

hahaahhaha:cool:









street reptile
______________
Seat Ibiza 1.9 TDI
 
Član
Super autic, slican je mom samo naravno daleko sredjeniji jer ja bas i nemam vremena za to "uljepsavanje" :icon_smile:
 
Član
golfic je mrak samo jos zagewindaj ga u pod i bice cool....................



:cool:


street reptile
_______________
Seat Ibiza 1.9 TDI
 
Top