golf 4 magle stakla

golf 4 magle stakla

Golf 4 kod starog magle stakla a ne gubi vodu tako da mehanicar kaze da nije mali hladnjak
pomislio je na filter klime tako da smo zamijenili i kupili karbonski koji je skuplji i mozda smo dobili neki efekat ali to nije to
sa ukljucenom klimom ne magli ali sa econ modom magle stakla
mehanicar je takodjer gledao i neki motoric e sad ne znam koji tacno i kaze da je sve uredu...
kako se rijesiti ovog problema?
kod mene isti golf i nista ne magli a ako se zamagli lahko se odmagli kad ukljucim puhanje na econ...
 
gledao sam na patosnicama nema vode...pogledat cu i ostale stvari..a interesuje me koja je to voda, iz cega?
citao sam i na drugim temama da su pisali o tome...jer ne gubi vodu iz hladnjaka..u boci isto stanje cijeli zivot a ne dosipa se...
 
Član
Ispod patosica sinko...a sta mislis ne moze uci voda pokraj kedera...pokraj sajbe....ma x rupa ima sasija na sebi...moze da pusta...
 
e taj motoric sto je on gledao je za klapnu. tu je tebi problem ako neuvlaci vodu i ako nije do filtera klime.
ali ja nisam siguran da to moze da se razradi ili popravi a da s n rasturi tabla :) al to je to 100% , motoric-klapna ...
 
Član
Obrazlozi? Zasto bi zbog klapne maglila stakla? Klapna sluzi za topao odnosno hladan zrak!
 
klapna za ulazak vanjskog zraka.
toplo-hladno-rosa magla :)
ili j od majstora krpa upala u sistem (efekat prljavog filtera)
:D
 
Član
cest problem je sto se otkaci klapna pa uvijek cirkulise unutrasnji zrak-ne ubacuje iz vana...zbog toga zna maglit...pogledaj ima li vode, cak i u gepeku...mada mislim da je u klapni problem...kod mene na astri se isto desilo
 
gore na pocetku teme mu je sve nabrojano sta moze bit. zar ima jos nesto ??
( kapica na ventilima mozda?) ahahahah
:) :) :)
 
Nemora da znaci da je do klapne ili neceg drugog u prednjem dijelu vozila ;)
Podigni u gepeku tepicorung i vidi jel ti vlazna rezervna guma ako jest onda povadi štopke i promjeni kedere na njima na stopkama ti uvlaci vodu unutra pogotovo ako auto dugo stoji vani kada kisa pada ;)
 
Nemora da znaci da je do klapne ili neceg drugog u prednjem dijelu vozila ;)
Podigni u gepeku tepicorung i vidi jel ti vlazna rezervna guma ako jest onda povadi štopke i promjeni kedere na njima na stopkama ti uvlaci vodu unutra pogotovo ako auto dugo stoji vani kada kisa pada ;)
nabrojano mu je sve druze:
uvlaci negdje vodu ,
zacepljen filter
motoric i klapna.
a mislis li d su cetvorke pocele uvlaciti tuda vodu ? :)
 
nabrojano mu je sve druze:
uvlaci negdje vodu ,
zacepljen filter
motoric i klapna.
a mislis li d su cetvorke pocele uvlaciti tuda vodu ? :)

Ne mislim da su pocele nego znam nema veze koliko stegnes štopku i kako je dobro postavis neka je orginalna ona ce da pusti jer onaj dihtung sto ide izmedju štopke i lima je od neke vrste spuzve i ona upija i provlaci vodu
Imao sam tih musterija s tom problemom i jedina solucija sirova guma kao dihtung i onda šarafaj štopku naravno ako je mokra rezervna guma ako ne neka trazi dalje ;)
 
Mislim da to ne bi smjelo da pravi maglu. Mozemo li dobiti odgovor od @cogent_boy da li auto uredno ima grijanje i hlađenje
uredno radi grijanje hladjenje,klima ...sve uredno i gledao sam vode nigdje nema...pogledat cu ovih dana detaljno sva ta mjesta koja ste naveli ali ne vjerujem da ima gdje te vode jer sam ga x puta prao i primjetio bi nekad a pogotovo na patosnicama...uvijek suhe...a auto tako magli vec dugo vremena...vodu u hladnjaku ne gubi i primijetio sam malo bolje rezultate kako smo stavili karbonski filter klime kojeg nam je mehanicar preporucio ali ipak nije kao kod mog golfa...pa nezz postavio sam temu rekoh mozda neko ima neku ideju...ako je to toliko tesko pronaci onda ce ostati ovako kao i do sad stari pretezno sa ukljucenom klimom vozi i onda nema problema a puno km predje tako da mu je veca potrosnja goriva za 1l i vremenom se to nabere al sta je tu je...
 
Top