GOLF 4 BLACK MAGIC - Nove slike

GOLF 4 BLACK MAGIC - Nove slike

Član
RE: GOLF 4 BLACK MAGIC...POTREBNA POMOĆ

Ja da sam s tobom ja bi u zuto :p hahahahahahaha tako jedino mozes osvojiti prvo mjesto u Kladusi :cool::cool::cool::cool:
 
Član
RE: GOLF 4 BLACK MAGIC...POTREBNA POMOĆ

uco_opc je napisao(la):
Ja da sam s tobom ja bi u zuto :p hahahahahahaha tako jedino mozes osvojiti prvo mjesto u Kladusi :cool::cool::cool::cool:

uco jesi ti napravio kadilaka? jesi naso bregastu?
 
Početnik
RE: GOLF 4 BLACK MAGIC...POTREBNA POMOĆ

Ako presvuces u crveno obavezno ubaci Crvene LED-ice i unutra ce biti ko javna kuca :D
Poslusaj me i u crno ali u alcantru,krov i stubove i bit ce do 00 :cool:
 
Član
RE: GOLF 4 BLACK MAGIC...POTREBNA POMOĆ

rekao sam ti, crno sa crvenom kombinacijom, usit neke tangice, grudnjak i to, bit ces glavni baja :D
 
Početnik
RE: GOLF 4 BLACK MAGIC...POTREBNA POMOĆ

Limpi je napisao(la):
rekao sam ti, crno sa crvenom kombinacijom, usit neke tangice, grudnjak i to, bit ces glavni baja :D

Tebi samo nek je grudnjaka,tangi i pink boje.Zabrinjavas me :D
Nije losa ideja ali opet ja glasam za crna alkantra kkrov i stubovi :icon_biggrin:
 
Član
RE: GOLF 4 BLACK MAGIC...POTREBNA POMOĆ

vec ima crvene ledice po celoj unutrasnjosti :) kad kakvu trebu vozim cvjeta mala od crvene boje :cool: Limpi-u samo daj meme kakve i rahat s njim :cool:
 
RE: GOLF 4 BLACK MAGIC...POTREBNA POMOĆ

Sarajlic je napisao(la):
Limpi je napisao(la):
rekao sam ti, crno sa crvenom kombinacijom, usit neke tangice, grudnjak i to, bit ces glavni baja :D

Tebi samo nek je grudnjaka,tangi i pink boje.Zabrinjavas me :D
Nije losa ideja ali opet ja glasam za crna alkantra kkrov i stubovi :icon_biggrin:

Hehehehe :lol: , najbolje u crvenu čipku :lol:

U crno ;)
 
Član
RE: GOLF 4 BLACK MAGIC...POTREBNA POMOĆ

dbabic6676 je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
Limpi je napisao(la):
rekao sam ti, crno sa crvenom kombinacijom, usit neke tangice, grudnjak i to, bit ces glavni baja :D

Tebi samo nek je grudnjaka,tangi i pink boje.Zabrinjavas me :D
Nije losa ideja ali opet ja glasam za crna alkantra kkrov i stubovi :icon_biggrin:

Hehehehe :lol: , najbolje u crvenu čipku :lol:

U crno ;)

moram jos dadu polumentu naci za čipke :D
 
Top