Golf 4 1.9 TDI (Generation Edition)

Golf 4 1.9 TDI (Generation Edition)

Član
Ofarbane felge i čeljusti,plavi detalji su zato sto će najvjerovatnije led projektori i logo biti plavi

14wmxf.jpg

2u8kkr4.jpg

I nova naljepnica koju cu vjerovatno skinuti jer mi nesto crnjak sa ovim voziti :D
28832n6.jpg
 
Član
mali update

neki dan komad stijene iskocio ispred mene :confused: kod Kladnja,razbio mi masku i napravio udubljenje na haubi.I onda samo poslije 3 dana ženska me zakači fabiom i zguli mi farbu sa zadnjeg blatobrana :eek: neznam šta se ovo dešava.
Dobio lovu od osiguranja tako da sutra ide na full popravku limarije a masku (crnu) sam naručio i dolazi za 3-4 dana.

Ugrađene su diode u farove, još uvijek čekam VW projektore,light badge i LED trake a naručen je i Whistle Muffler pa ćemo viditi kako će se ponašati
 
Član
Neki dan postavljena crna maska, u srijedu stižu H&R sportske opruge tako da će uskoro biti zakucavanja :D
oa13lx.jpg
 
Poslednja izmena:
Član
Update
Prosle sedmice mi pukao zamajac i napravio sam totalnu havariju tako da je na Golfu sada novi komplet set kvačila (korpa,lamela,zamajac i druk lezaj) i novi mjenjač.Razlika je ogromna,tek sam sad vidio da nikada nije ni valjao a i miran sam sljedecih par godina :D u medjuvremenu su stigle i neke SMD sijalice a postavljene su i sportske opruge,kad budem imao vremena biće i nekih slikica
 
Ma to ja nako ironično velim jer mnogi kad kupe auto pričaju lovačke kako ga je "žena" (imal većeg neprijatelja autu od žene) vozila, il doktor (ko da doktor "mora" znat vozit), il advokat (hhhh), il kakav penzioner...pa mi to malko zaparalo oči...
 
Član
ma ovo sam ja uvezao i znam od koga sam uzeo,imam sve papire na njeno ime.Da sam ja sad kakav svercer i da hocu da prodam auto onda je to druga prica :D I mogu ti reci da je razlika ogromna izmedju očuvanosti unutrasnjosti auta kojeg je zena vozila i auta kojeg je muskarac vozio ;)
 
Dobar dobar...nekako mi bolje izgleda sa fabrickom.maskom.nego sa ovom crnom...mozda je uzivo bolje slike.nekadvaraju mnogo......dobar dobar golf sretno u daljim radovima..
 
Top