Golf 3 TDI se gasi u vožnji i neće odmah da upali

Golf 3 TDI se gasi u vožnji i neće odmah da upali

Nema na čemu:D:D
To čudo se,ako ga već ima,kako ja znam,ispituje osciloskopom,ali neka se javi neko stručniji po pitanju toga
Pa prati kablove od senzora i vidi gdje su ukopčani,provjeri da nije slučajno došlo do korodiranja ili zaprljanja kontakata na spojnom mjestu
Ne košta te ništa,to što možeš sam,pogledaj malo sve te kontakte,očisti pa eto...
Sretno
 
Član
Ma idem u subotu na provjeru pumpe. Danas ništa nisam stigao, osim što je stari provjeravao ovo sa ventilom, jer sam mu jutros to pomenuo, i kaže da se čuje svaki put kada dovede plus sa akumulatora, jedino ako se desi nešto pa da zatvori nasumično u toku vožnje.
 
Ma idem u subotu na provjeru pumpe. Danas ništa nisam stigao, osim što je stari provjeravao ovo sa ventilom, jer sam mu jutros to pomenuo, i kaže da se čuje svaki put kada dovede plus sa akumulatora, jedino ako se desi nešto pa da zatvori nasumično u toku vožnje.
Šta ima za golfinu:Dmsm jesi li bio kod majstora,šta je uzrok kvara:cool::turbo::car1:
 
Član
Još je kod njih, kažu da je loša pumpa, da se mora reparirati, da je i elektronika loša. Taman došli pred servis i mi ga ugasili, da probamo upaliti pred njima, neće, sreća po nas da smo stigli bez problema a i sreća da vide o čemu se radi. I skinuli deklo sa pumpe i pomjeri nešto rukom i upali auto i sada je kod njih i to sređuju.
 
Član
Isti problem kod kolege na golfu rijesen prvo izbacivanjem filtera goriva, a poslije zamjenom za kvalitetniji. Njemu se je gasio na semaforima ili bilo gdjr ako je trebao raditi bez nekog opterecenja. Znao se golf ugasiti 5x u 5 min pa se ne gasiti 2 dana
 
Još je kod njih, kažu da je loša pumpa, da se mora reparirati, da je i elektronika loša. Taman došli pred servis i mi ga ugasili, da probamo upaliti pred njima, neće, sreća po nas da smo stigli bez problema a i sreća da vide o čemu se radi. I skinuli deklo sa pumpe i pomjeri nešto rukom i upali auto i sada je kod njih i to sređuju.
evo kome cu ja pumpu prodati hehehe..
ako je 66 kw imam. 100km.
nemoj dzaba davat pare za reparaciju. jos i elektronika nevalja :)
meni dzaba stoji
 
tacno da se nezna koliko ce trajati , ali sigurno vise od godine. a kod tebe je cijena niska ako ti jos i elektronika pumpe nevalja. nesto mi se tu neslaze. da taj majstor nije kakav levat ? neku sitnicu nasao pa sad za 150 remont?
remont o jest 150 do 200. mehanicki dio pumpe samo, i ide 2god garancije. u svakom slucaju samo da ti to nadrami kako treba ;)
 
Top