golf 3 td gubi struju

golf 3 td gubi struju

Član
ee pozz,kolega mi ima golf 3 td mislim da je 94 god,i crpi mu akumlator,neki mu autoelektricar preko moba rekao da je moguce preko alternatora da gubi struju,ali njemu je sve ok sa filanjem i lampicom na tabli,pregledao je oko vrata one prekidace za unutrasnje svijetlo i svi ok,da li je moguce da je do alternatora,:icon_question:
 
Član
može tu svašta bit, jednom liku sve raskupusali i na kraju otkrili da mu kišobran nazad dirao u neku žicu i vukao struju :lol:
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
moguce da je regler otiso a ne puni

a tad bi mu pokazala lampica na tabli ili nebi :icon_rolleyes:

George je napisao(la):
može tu svašta bit, jednom liku sve raskupusali i na kraju otkrili da mu kišobran nazad dirao u neku žicu i vukao struju :lol:

tako je u mog auta bilo :lol: samo u mene u gepeku ono svijetlo bilo stalno uklj,na bravi zahrđali kontakti i u spoju bilo ponekad,slucajno preklapo siceve zadnje i vidio :lol:
 
Član
ja sam imao slican problem u skorije vrijeme
navece ostavim auto i ujutro jedva da upali a kada su dosli hladniji dani nikako da okrene kad sjednes ujutro za volan
onda sam navece skinuo klemu u ujutro je opet stavio auto odmah sastavilo sledece jutro
otisao kod elektricara,prvo sto je pogledao kakav mi auto radio
kaze nisi mi prvi koji je dosao sa tim problemom
imam sony auto radio cd mp3 ili tacnije sony xplode 4x50 w i elektricar ga premostio preko kontakta prilikom okretanja kljuca u bosch bravi i od tada sve ok
znaci taj tip sony-ja vuce puno struje iz akumulatora preko noci bez obzira sto je ugasen tako da akumulator kad predje pola svog zivotnog vijeka i podje slabiti, sony ga moze dokrajciti preko noci da ujutro startanje bude pod upitnikom a pogotovo ako je auto vani i na minusu

nakon toga je sve bilo ok ;)
[/quote]
 
Član
:icon_eek: :icon_eek: zar je moguce,budem mu rekao pa neka iskopca rado pa provjeri hvala na odg ;)
 
Član
Ma nema šanse da je do Sony kasetofona, ako jeste onda je u kvaru ili nešto nije bilo dobro spojeno. Imam evo isti u i drugom kupljenom vozilu, i nikad mi nije oslabio akumulator. Stari ostavi displej u kombiju upaljen skoro stalno zato što nema sata u njemu, bem ti Opel, i opet ne potoši.
 
Top